Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

Mě jde spíš o princip než o tu angličtinu.Myslíte si že by měly být programy u kabelové televize,které si platíme v cizích jazycích.Myslím že by jste se na to díval jinak kdyby místo angličtiny vysílal program třeba v madarštině.Podle mě prostě mají být placené kanály v národním jazyku a pro toho kdo by jsi je rád vychutna v originále tak možnost přepnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník franzk

Dobrý den, prosím o pomoc. Mám TV Samsung a CA modul - nevím jak aktualitovat seznam TV stanic, nemám Barrandov HD (nahrazeno CT4HD) a další. Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky samsung takže zadej ruční vyhkledávání kmitočet 170,5 QAM 64, přenosová rychlost 5000 a nebo 163 QAM 64 přenosová rychlost 5000 nmělo by ti to dohledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Zkusil jsem první i druhou možnost a TVB v HD mi to nenaladí. Nevíte co dělám špatně? Přibyla mi ale Prima Love (z čehož mám obrovskou radost), takže něco novýho se naladilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Paffka

Tak mám bohužel stejný problém. Na programu Barrandova HD mám vysílání ČT4 HD a zůstal i popis programu Barrandov HD, ale jinak ho nemůžu nijak naladit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Paffka

Mám TV Samsung a CA modul. Ale už to funguje, kupodivu mám dvakrát Barrandov HD a na jednom běží program ČT4 HD :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...