Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

UPC SK sa konecne uracilo pridat v Nat Geo HD cesku audiostopu po dvoch mesiacoch co ju uz maju skoro vsetci provideri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to ukazuje dobře jak na tom UPC vůči svým zákazníkům je...

http://www.digizone.cz/aktuality/ta3-presla-ve-freesatu-po-vice-nez-pul-roce/

Vše jim trvá několikrát déle, než by mělo... obecně se u nás v ČR vše strašně protahuje... metro se staví dlouho, budovy se staví dlouho... přitom v jiných zemích to je skoro hned... a pochybuji, že to je penězma... všechny státy jsou v mínusu, přitom v některých se přesto snaží stavět poctivě... u nás? Když jsem slyšel, že se nová přistávací dráha bude stavět cca 5 let... no comment. V každém oboru se všichni snaží co nejvíc napakovat a až potom starat o klienty. To je jediná věc, co mi u nás fakt vadí. Jistě, jinde se to možná děje taky... ale aspoň to není tolik navenek vidět a mocipání při skandálu odstoupí... tady se bojuje do posledního koruny.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest

Já bych to tak neviděl. Včera vyšla tisková zpráva, že v roce 2012 přibude tří kilometrový úsek dálnice mezi Prahou a Č. Budějovicema :) Myslím, že UPC nemá kam spěchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jednu stanici a ještě k tomu není v HD?

http://www.parabola.cz/clanky/4487/upc-zarazuje-do-sve-televizni-nabidky-retro-music-television/

 

Hlavně, že se chvástali kolik HD programů letos přibude... a přidat po půl roce jen 1 kanál mi přijde v porovnání s konkurencí ubohé. Reklamní Stil nepočítám.

 

Retro Music Television je zajímavý kanál a určitě ho dost lidí uvítá, to souhlasím. Myslím, že celkem dobrá volba. Ale je to málo. Navíc... kdy že si ho UPC registrovalo u RRTV? Před rokem? Alespoň je vidět, jak dlouho jim trvá se dohodnout.

 

Ale dobře, musím uznat, že se alespoň začali snažit... lepší, než nic.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tuhle kravinu ať si nechají, já chci zpět Nat Geo Music, které mimochodem ještě včera fungovalo, takže zvěsti o jeho konci jsou liché :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...