Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Retro Music TV. Všude čtu, že má být součástí nabídky Standard a přitom mi to pořád píše "není přístup". Zkoušel jsem i znovu vyhledat všechny kanály a stav stejný.

možná se pletu,ale Retro bylo vyměněno za NG Music a to bylo v balíčku plus.Tak možná proto

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že bylo vyměněno za NG Music. Mám balíček Kombi Komfort, což je televizní nabídka Standard + internet Fiber Power 60. Např. tady se píše:

http://www.parabola.cz/clanky/4487/upc-zarazuje-do-sve-televizni-nabidky-retro-music-television/

RMT se stává součástí programové nabídky Standard
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ano, existuje o2, menší kabelovky, dvb-t a i satelit... ale co když ani jedno nevyhovuje a jedinou možností je kabelovka od UPC? V DVB-T je jen základní nabídka, o2 u nás rozvody nemá, jiná kabelovka už vůbec ne a satelit u nás není možný technicky (špatný úhel a nejsou na to rozvody - bylo by to drahé). Co mají lidi v takové situaci dělat? Nemohou dělat nic, jen spoléhat na UPC. Nejsem sám, takových lidí jsou mraky. Kdyby jiná možnost byla, už dávno bych na ní přešel. Bohužel není a UPC to ví a značně to zneužívá.

 

Tak pokud vám ostatní nevyhovuje, proč nadáváte na UPC, které se nejvíce blíží vašim představám a proto ho asi máte?

A pokud u vás není O2, tak když se budete jen trochu snažit, dovedou Vám kabel až do bytu. A to že nejsou společné rozvody (třeba na satelit na střeše) a jejich udělání by bylo drahé? A UPC to snad měla levné? UPC vám nikdo necpe. Buď berte a nebo nechte být.

Nelíbí se vám HD PVR box? No tak si ho nepronajímejte. Dokud si ho lidi budou pronajímat po stovkách kusů týdně, vypadá to, že je všechno OK. Máte možnost si koupit vlastní box. Ale ten nemůžete po x měsících jen tak vrátit zpět. Když se vám po 2 letech rozbije, máte smůlu, nikdo vám ho během pár dní nevymění.

 

Proč? Protože mám na to právo. Protože si služby UPC léta platím a využívám je. Protože UPC nedělá pro své zákazníky za ty peníze maximum. Protože UPC se svými zákazníky zachází jak s hadrem a absolutně nekomunikuje. Protože na klientském centru pracují neschopní lidé, kteří v 99% případech něvědí, na co se jich ptám. Protože kdykoliv přijde technik, vždy je něco, co mu zapomněli na KC sdělit a on se tomu diví. Protože HD STB nefunguje, jak by měl. Protože UPC často má klamavou reklamu. Protože vše UPC trvá neskutečně dlouho. Protože UPC dlouholetým klientům neposkytuje žádnou slevu. Protože podobné zkušenosti má mnohem více lidí, ale někteří z nich to radši přehlížejí. Protože si to samé myslí o UPC i technici, ale musí držet hubu, protože by je jinak vyhodili. Mám pokračovat?!

 

Proč radši místo irrelevantních keců typu "nelíbí? tak vypadněte!" se radši nezamyslíte nad tím, co tu píšu, a nepředložíte nějaký argument? Poslat člověka slušně do díry tmavé umí kde kdo. Chápu však, že to je jednodušší, než problémy adresovat a řešit. Stejně tak je lepší odpovídat jen na to, co se vám hodí, abyste náhodou UPC nepošpinili (že tomusi?)...

 

P.S. To, že je na stránkách neplatná nabídka CATV nikomu nevadí, že ne? Klamavé informace. Je 1., RMT vysílá, ale na stránkách nikde není. Takhle to bylo s novými stanicemi vždy...

 

A o tom, že NGM byl vyřazen z nabídky na úkor RMT se už také nikde nemluví, že? Hlavně, že se v nabídce objevila "nová stanice".

 

Radím vám i UPC dobře... přestaňte mě i ostatní zákazníky zavčasu srát... proberte se a začněte něco s touhle společností pro své zákazníky dělat.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pes,který šteká,nekouše

Zase odpověď o ničem, místo toho abyste adresoval, co jsem zmínil. Asi je vám chování UPC lhostejné. To opravdu musí člověk začít kousat, aby se něco změnilo k lepšímu? Vím, že mám pravdu a upozorňuju na věci, co jiní přehlížejí, ale to snad neznamená, že mám být s ostatními zticha. Upřímně mě to nebaví a nejsem sám. Zdá se, že bude muset někdo kousnout a ostatní se za ním přidají a začnou štěkat. Je to v dnešní době trochu směšné, je to bohužel tak. Nicméně čemu se divím. Žijeme v ČR. Takhle tady funguje všechno a už jsem si na to zvykl. Nicméně hádat se s UPC není to samé jako dohadovat se s výrobcem elektroniky o nové zboží...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BLB

Taky se přidávám k Jack_6428 . UPC mě taky sere a ještě více kdejaký BLB , který tuto společnost neustále obhajuje. Měli by jsme založit spolek na obranu zakazníků UPC a všechny prohřešky zaslat , třeba radě pro rozhlasové a televizní vysílání ,nebo českému telekomunikačnímu úřadu , aby chování společnosti UPC posoudil. Také by nebylo naškodu vše dát do TV - černé ovce a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
A máte Standard nebo Komfort? :) Podle netu, bych spíše řekl, že máte komfort ;)

Mezi nabidkou Standart a Komfort je nejaky rozdil :?:

jam myslel ze se lisi jen tim ze v Komfortu je navic balicek kanalu Discovery.

 

Marku-26, tohle by mne taky zajímalo.

Já sice mám Komfort, ale taky mám další tři balíčky a Retro mi hraje.

Z webu UPC se zase nic nedozvíme, tam v PDF sice NG Music už není (nebyla) a Retro Music TV ještě není. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...