Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Nejdéle jsou tady ti, kteří pamatují start Kabel Plusu někdy v roce 92, kdy se za komplet programovou nabídku platilo 20Kč/měsíc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě... já měl ale na mysli čistě UPC... na něj jsme přešli takřka hned, jak se tu objevilo. Jinak abych to uvedl na pravou míru - kabelovku máme od roku 1996, tehdy jak uvádíš ještě za Kabelu Plus :) Jsi tedy, zdá se, o 4 roky starší abonent :) Tehdy to bylo opravdu něco a i komunikace se zákazníky mi přišla lepší. I v začátcích bylo UPC někde jinde, než dnes...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

No nevím. Pokud pamatuji, měl jsem původně signál od společnosti TES Litvínov. Signál šel tehdy vzduchem z jejich centrály v Meziboří a pro skupinu domů byla vždy jedna přijímací stanice, ze které se do dalších domů rozváděl kabelem. Pak se společnost přejmenovala na Karneval a nakonec se spojila s UPC. Myslím, že jedním z bývalých pracovníků původní TES je i dnešní mluvka UPC pan Malina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CiraCira

Milý Jack_6428, já jsem na této kabelovce od roku 1993 jak píše Yabaka, tak mi moc neraď :-) Asi toho pamatuji o mnoho víc než ty ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Původní Kabel Plus měl akorát 2 zajímavosti, tou první byl jejich program Cable+Film a tou druhou DMX rádio. Jinak taky žádná sláva, programy nastrkaný v I. TV pásmu a o internetu si mohl člověk nechat leda zdát a musel platit nehorázný sumy Českýmu Telecomu za dial-up, což se napravilo až s příchodem právě UPC, jenž zatnulo těm zlodějům z ČTc tipec. UPC se dá vytknout snad jedině počáteční neochota zavádět DVB-C, ale pak se naštěstí probudili a dostalo to celkem rychlý spád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...