Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno
o internetu si mohl člověk nechat leda zdát a musel platit nehorázný sumy Českýmu Telecomu za dial-up, což se napravilo až s příchodem právě UPC, jenž zatnulo těm zlodějům z ČTc tipec.

S tím internetem bych taky UPC moc nepřechvaloval. Tady v Hodoníně ho zavedly až v roce 2008, hodně dlouho po té, co převzali Kabel+. V roce 2010 nám omezily analog, což se dělalo i kvůli rychlejšímu internetu. Myslíte si, že ho tu máme? Jistě že ne. A díky tomu nemůžeme ani využít ty nové balíčky Kombi Komfort a v podstatě musíme za horší službu platit více peněz. Takto UPC funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Samozřejmě... já měl ale na mysli čistě UPC... na něj jsme přešli takřka hned, jak se tu objevilo. Jinak abych to uvedl na pravou míru - kabelovku máme od roku 1996, tehdy jak uvádíš ještě za Kabelu Plus :) Jsi tedy, zdá se, o 4 roky starší abonent :) Tehdy to bylo opravdu něco a i komunikace se zákazníky mi přišla lepší. I v začátcích bylo UPC někde jinde, než dnes...

 

A co Datel kabel a Kabel Net ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Akorát by bylo zajímavý zjistit, kam ti lidi odchází a jestli ten odchod není jenom v tom, že si to dají se sousedem napůl. Což je třeba u netu naprosto běžná věc.

 

V ulici mám cca 30 WIFI a vím, že už to dávno není jenom o tom, "že si to dají se sousedem na půl"! :lol: Můj soused mě už nějakou dobu láme, jestli do toho nepůjdu a kolikrát si říkám, jestli nejsem blbej, že jsem do toho už nešel. Mám kamaráda, který se živí prodejem sat a dvb antén. Ukončil spolupráci s UPC Direrct, protože prodej stagnuje a nyní nabízí Sky Link za jednorázový poplatek i s instalací, seťákem a za práci za cca 4.600,- CZK. Prý se to dobře prodává. Vzhledem k tomu, že tento rok UPC se vyprdlo na digitální kabel, koketuji s myšlenkou, že uteču ke Sky a se sousedem asi hodím řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
o internetu si mohl člověk nechat leda zdát a musel platit nehorázný sumy Českýmu Telecomu za dial-up, což se napravilo až s příchodem právě UPC, jenž zatnulo těm zlodějům z ČTc tipec.

S tím internetem bych taky UPC moc nepřechvaloval. Tady v Hodoníně ho zavedly až v roce 2008, hodně dlouho po té, co převzali Kabel+. V roce 2010 nám omezily analog, což se dělalo i kvůli rychlejšímu internetu. Myslíte si, že ho tu máme? Jistě že ne. A díky tomu nemůžeme ani využít ty nové balíčky Kombi Komfort a v podstatě musíme za horší službu platit více peněz. Takto UPC funguje.

Tomu se ani nedivím, protože po převzetí Kabel Plusu měly prioritu ty největší aglomerace s největším počtem přípojek (Brno, Ostrava) a zřejmě to tak zůstává i nadále. Hodonín neznám, ale třeba ve Vyškově je to stejný jak popisuješ, ovšem když v celé bytovce má kabelovku jeden člověk nebo nikdo, tak se UPC do modernizace jistě nepřetrhne, protože ta by jim sice pár lidí přihrála, ale vynaložený prostředky by nebyly adekvátní. On se celkově do menších měst nikdo nehrne, v těch velkých naopak najdeš v jednom baráku kromě UPC i Netbox, PODA a další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Akorát by bylo zajímavý zjistit, kam ti lidi odchází a jestli ten odchod není jenom v tom, že si to dají se sousedem napůl. Což je třeba u netu naprosto běžná věc.

 

V ulici mám cca 30 WIFI a vím, že už to dávno není jenom o tom, "že si to dají se sousedem na půl"! :lol: Můj soused mě už nějakou dobu láme, jestli do toho nepůjdu a kolikrát si říkám, jestli nejsem blbej, že jsem do toho už nešel. Mám kamaráda, který se živí prodejem sat a dvb antén. Ukončil spolupráci s UPC Direrct, protože prodej stagnuje a nyní nabízí Sky Link za jednorázový poplatek i s instalací, seťákem a za práci za cca 4.600,- CZK. Prý se to dobře prodává. Vzhledem k tomu, že tento rok UPC se vyprdlo na digitální kabel, koketuji s myšlenkou, že uteču ke Sky a se sousedem asi hodím řeč.

Satelitem nic nepokazíš, já ho mám spolu s kabelem od UPC taky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Tomu se ani nedivím, protože po převzetí Kabel Plusu měly prioritu ty největší aglomerace s největším počtem přípojek (Brno, Ostrava) a zřejmě to tak zůstává i nadále. Hodonín neznám, ale třeba ve Vyškově je to stejný jak popisuješ, ovšem když v celé bytovce má kabelovku jeden člověk nebo nikdo, tak se UPC do modernizace jistě nepřetrhne, protože ta by jim sice pár lidí přihrála, ale vynaložený prostředky by nebyly adekvátní. On se celkově do menších měst nikdo nehrne, v těch velkých naopak najdeš v jednom baráku kromě UPC i Netbox, PODA a další.

To je sice hezké, ale když UPC omezovalo analog, tvrdili, že je to kvůli rozšiřování DVB-C a zrychlování internetu. O tom, zda došlo k rozšíření nabídky DVB-C od toho ledna 2010 bych se hádal a onen rychlejší internet v Hodoníně prokazatelně nemáme. Naopak rychlejší internet byl paradoxně v Praze a Brně dlouho před tím, než tam došlo k omezení analogu. Co z toho laikovy vyplyne? Že někdo u UPC neříká pravdu a že kvůli rychlejšímu internetu a přidání řádově jednotek kanálů do DVB-C nebylo nezbytně nutné omezovat analog. Tudíž s námi UPC akorát vyjebává a vymýšlí si falešné důvody pro omezování nabídek. Jo kdyby UPC tenkrát v tom lednu 2010 jasně řeklo "omezujeme analog proto, že je drahý a nemá potenciál do budoucna", tak budiž. Ale to by v tiskovkách neznělo tak hezky, jako nějaký vágní příslib zlepšování služeb, které se nakonec stejně konat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nevím jestli je analog drahý, ale perspektivní určitě není. Nebo mně aspoň nechybí, navíc digitál s mnohem větší nabídkou jde v pohodě na 4 zařízení a měsíční paušál zůstává stejný. Jediná věc je nákup nového televizoru, ale v tomto mně aspoň UPC ulehčilo rozhodování, protože s vypnutím analogu už se důvod pro koupi našel. Já si prostě nestěžuju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Netvrdím, že mi analog nějak chybí. Jen říkám, jak to UPC tenkrát prezentovalo a co z těch slibů je dnes po roce a tři čtvrtě realitou. Kdyby to UPC tenkrát prezentovalo jinak a neslibovalo by věci, které nedokáže splnit, neřekl bych ani slovo. Jen jsem chtěl poukázat na ten rozpor slibů a skutečných činů UPC a je mi líto, že ho nevidíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

>Yabaka

To jsou kidy. Jde o prachy, o nic jineho.

Co je lepsi - kdyz za kazdy dalsi STB musim platit mesicni poplatek/nebo byt nucen si koupit sparovanou kartu, nebo propojit treba 10 zarizeni jednim kabelem a finito. Kolikati lidem by doted v kuchyni, v pracovne...stacila obyc mala analog TV? Ja si taky pamatuju - analog se rusit nebude, pojede dal, dokud bude o nej zajem....a pak analog se rusi, aby se mohla zvetsit nabidka, sluzby...bla-bla-bla. Proc treba v Ostrave zrusili velkou cast radii (polaky, slovaky). Taky kvuli zlepsovani?

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...