Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Tak jenom to UPC nám zaostává... 13 HD programů je už spíše průměr, ne-li podprůměr, než něco co mě oslní až mě to přilepí ke gauči... :?

 

Jo, btw... mluvil jsem s HBO a možná se bude opět navyšovat datový tok. Nevím jestli ještě letos, spíše až příští rok, ale mělo by to být na 18 Mb/s... bude záležet na operátorech.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik věcí, které jsem se v posledních dnech od svých zdrojů dozvěděl...

 

Nickelodeon a Disney Channel začnou do půl roku vysílat u nás v HD.

Rovněž se oba kanály chystají přejít na formát 16:9, cca také do půl roku.

 

Chystá se spuštění dalšího sportovního HD kanálu. Někdy v následujících měsících/příští rok. O který půjde sice vím, ale říci nemohu.

 

VH1 se chystá přejít na formát 16:9, ale není známo zatím kdy.

 

________________

 

AXN Crime změnil logo a postupně bude měnit i grafiku.

 

U Discovery HD Showcase byl mírně navýšen bitrate.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

podla informacii od hovorcu UPC Broadband Slovakia uverejnenych tu:

http://www.zive.sk/upc-ponuka-v-analogu-sa-tak-skoro-vylepsovat-nebude-zameriavame-sa-na-digital/sc-4-a-296887/default.aspx

"v najbližších dňoch firma doplní do ponuky digitálnej TV niekoľko ďalších staníc."

takze uvidime...

...a podla FB stranky UPC nevylucilo, ze jeden z programov bude ESP 2 CZ NEE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC po řadu několika měsíců spí co se týká nových programů a programy v HD ani nemluvím. Pořád tady jenom tlacháme co přibude, ale je to celkem zbytečné, protože tato firma nwskutečně stagnuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
podla informacii od hovorcu UPC Broadband Slovakia uverejnenych tu:

http://www.zive.sk/upc-ponuka-v-analogu-sa-tak-skoro-vylepsovat-nebude-zameriavame-sa-na-digital/sc-4-a-296887/default.aspx

"v najbližších dňoch firma doplní do ponuky digitálnej TV niekoľko ďalších staníc."

takze uvidime...

...a podla FB stranky UPC nevylucilo, ze jeden z programov bude ESP 2 CZ NEE.

UPC SK na FB vyvratilo pridavanie dalsich stanic.Od 1.11. UPC SK spusta v spolupraci so SPORTOM1 nejaku sutaz,ale o aku sutaz pojde,UPC blizsie nespecifikovalo,len ze to ma nieco spolocne s modrou,cervenou a zltou farbou.Vituzi jedny tajnostkarski.Vo mne to evokuje pridanie nejakej rumunskej verejnopravnej TV :D Ale vraj sa mame na co tesit.Mne osobne je ukradnuta nejaka sutaz,skor by som prijal tie new stanice a este lepsie v HD kvalite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
UPC SK na FB vyvratilo pridavanie dalsich stanic.

Vyvratilo??? Precitaj si to tam radsej este raz. A okrem toho to potvrdzuje aj ten clanok na zive.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

black 13

Skor ide zo strany UPC o marketingovy tah pre tych,ktori sa pre UPC este len rozhoduju.S Eurosportom su v rokovani co sa tyka stanice ESP 2 CZ NEE uz od jej vzniku a osobne neverim zeby tuto stanicu v najblizsej dobe pridali,ale bodaj by som sa mylil,ved uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k tomu AXN:

mam ho na puvodni pozici stale, na nove taky ale i kdyz na nove prepnu na ceskou zvukovou stopu tak je to anglicky, v guide se to tvari jako JOJ PLUS ale program je tam z axn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...