Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

No ale to jste jeden z mála... Když tady dával Jack pravidelně Ankety, který program je nejvíce žádaný, tak Eurosport 2 NEE měsíc co měsíc vítězil. Navíc ta programová nabídka se líší jen v dny, kdy se hraje Bundesliga a v pondělí pak polská fotbalová liga. Jinak je to ze 70% programově stejné, když se BL nehraje, tak takřka 100%.

Pokud je program vysílán v češtině, tak by to pro UPC, a kteréhokoliv jiného operátora v ČR, mělo být prioritou, aby byl takový program zařazen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ono to není tak hrozné. To "jeden z mála".

Možná vyhrával v anketách, ale nikdy neměl 100% hlasů.

A i kdyby, tak já si třeba v těch anketách moc nevybral.

Pro mě je to jedno, jestli je to HD+, Stil, Btv, FLN, sportovní nebo většina hudebních TV.

Ze sportovních jsem se kdysi občas díval na "Motor TV" a z hudebních zvládnu max. obě "VH 1".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No čekat u nějaké stanice 100%, přitom výběru, co tam Jack dával, je nesmysl. To těžko mohl někdo čekat.

Měl prostě nejvíc hlasů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak , že už by se chystalo AXN HD? Před chvílí se přesunulo AXN na JOJ plus a z původního AXN se stala AXN rezerva. Že by se UPC utrhlo????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý návštěvníku ze vzdálených světů... To, že AXN HD ještě nevysílá, není chyba UPC. Už jsem to tu jednou vysvětloval. A pokud vím, UPC bude skoro jediné, kdo ho bude v nabídce mít. Takže čekej s námi a třeba se dočkáš :P

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Zajímalo by mě jestli už konečně UPC udělá něco s tím že se chvástá že je největším poskytovatelem digitání kabetovky u nás a stále nemá HBO ON DEMAND?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...