Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

a tady se ozval nejakej clovek z kabelovky a ocividne se mu moje povidani nezamlouva - ze se jich tak zastava - ted jsem predelaval podlahu a nasel jsem v ni koaxial upc ktery soudruzi vedou krz muj byt k sousedum - jelikoz se kabel plete tak pisi do kabelovky at soseda prepoji abych mohl kabel odstrihnout - doufam ze jim to nebude trvat mesic - jinak budou platit jak mourovaty

Štve mě spíš styl vaší komunikace. Kabel co máte v podlaze, je součástí smlouvy co má UPC s majiteli domu :) A myslím si, že ho bez problémů přeloží. Už Vás někdo kontaktoval?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, jen to ne. Nestraš :tongue:

Kdy se objeví v nabídce něco na úrovní? Letošek je zatím ve znamení zklamání :pale:

Klidně bych si 20Kč měsícně připlatil, kdybych měl jistotu, že se bude něco pravidelně přidávat.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

rumuni maju male pokrytie,tym padom aj ich klientela je v mensine oproti ostatnym operatorom,nasledne coho su samozrejme nizsie zisky.Pazravost ich doviedla az k takej bizarnosti,ze si osvojili a zaplatili za vysielacie prava na dve najsledovanejsie ligy,Premier League ci Seriu A,v domnienke,ze tymto tahom prilakaju zakaznikov.Vazeni,rumunov nikdy!Naklady stupaju,zisky klesaju a vypustili do sveta tuto spravu.Ked uz by to mala byt pravda,urcite si za to nechaju aj dobre zaplatit a je otazne ci to bude od rumunov aj niekto chciet a aj ked ano,tak dalsi plateny sportovy balicek nas neminie,ale pokial by bol za rozumnu cenu za ten futbal to urcite stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
rumuni maju male pokrytie,tym padom aj ich klientela je v mensine oproti ostatnym operatorom,nasledne coho su samozrejme nizsie zisky.Pazravost ich doviedla az k takej bizarnosti,ze si osvojili a zaplatili za vysielacie prava na dve najsledovanejsie ligy,Premier League ci Seriu A,v domnienke,ze tymto tahom prilakaju zakaznikov.Vazeni,rumunov nikdy!Naklady stupaju,zisky klesaju a vypustili do sveta tuto spravu.Ked uz by to mala byt pravda,urcite si za to nechaju aj dobre zaplatit a je otazne ci to bude od rumunov aj niekto chciet a aj ked ano,tak dalsi plateny sportovy balicek nas neminie,ale pokial by bol za rozumnu cenu za ten futbal to urcite stoji.

 

"Male pokrytie"? Když ukazují v tv romské ubytovny typu Ransdorf, co okno, to satelitní talíř s logem Digi :) Mě by spíše zajímalo, jestli ti romové vůbec platí za jejich lužby?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Mal som na mysli demograficke pokrytie a ked im este aj za to digiši neplatia,necudujme sa,ze romales TV sa uchylila k takemuto tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Prosím, jen to ne. Nestraš :tongue:

Kdy se objeví v nabídce něco na úrovní? Letošek je zatím ve znamení zklamání :pale:.

No tak právě přinejmenším alespoň po obsahové stránce je to program na úrovni a v tomhle směru by všechny letos přidané programy strčil do kapsy. Já teda o nejlepší fotbalovou ligovou soutěž na světě určitě stojím a jistě bych nebyl sám. Otázkou samozřejmě je úroveň technická, to nemůžu posoudit, protože jsem neviděl, ale z ohlasů jinde to prý není tak hrozné jako v případě jiných programů Digi. Na tomhle prý si přeci jen dali záležet. A nevím, jestli může být něco ještě horší mazanice než naposledy přidaný Filmbox Family.

No každopádně jsem to tu hodil jen jako pouhé info, jinak to nic neznamená a v případě UPC dvakrát velké nic. Vždyť i jen na českýž Eurosport 2 NEE už marně čekáme třetím rokem. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Eurosport 2 North East Europe lokalizovany do ceskeho jazyka,obsahuje priame prenosy a zaznamy z nemeckej fotbalovej Bundesligy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...