Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Nevím jestli jste si toho všimli, ale v konkurenci začínají mizet slovenské programy respektive zmizela Markíza. Jedná se o dvě velké firmy. Snad UPC je nebude následovat, protořže pak by to stálo za velký kulový.

 

Pak by to bylo mínus několik významných kanálů. :(

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

at misto pridavani nesmyslnych programu radeji zlevni mesicni pausal - vzdyt je to nehoraznost platit vice jak 1000 korun za mesic za sluzbu ktera jim ani technicky nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já taky vidím všechny programy, které mám zaplacené. :)

Jen tak kvalita občas pokulhává. Někdy kostičkuje, někdy se vysloveně zasekne, někdy mi to píše takové ty hlášky že není signál nebo je kódovaný.

A o EPG se toho taky už dost napsalo.

Takže počet souhlasí, jen s kvalitou je to někdy horší.

Ale já nejstem "brepta", ten má možná jiné problémy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doctor

Myslíte, že někdy třeba časem, upc zvládne vrátit u AXN po té co ho přesunuli na novou pozici možnost originálního zvuku? Předtím to šlo přepnout na originální zvuk, teď mi to po tom, co to přehodili tam co bývala Jojka plus jen jednu zvukovou stopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jste si toho všimli, ale v konkurenci začínají mizet slovenské programy respektive zmizela Markíza. Jedná se o dvě velké firmy. Snad UPC je nebude následovat, protořže pak by to stálo za velký kulový.

 

Pak by to bylo mínus několik významných kanálů. :(

To je tím, že podle jednoho právního výkladu, je tu v čechách nesmíme mít. Stejně jako na slovensku české. Je to problém vysílacích práv pro filmy a pořady. Ty se nakupují dle státu resp. počet obyvatel. Takže buďme rádi, že stále máme slovenské kanály.

Nastíněné je to např. tady http://www.zerdaloglu.cz/?p=87 a další články jsou k nalezení na portálech jako digizone.cz a parabola.cz a jistě i mnoha dalších.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem však k tomu, že už je legální sledovat zahr. placenou tv v ČR, viz. http://www.digizone.cz/aktuality/padlo-zasadni-rozhodnuti-ve-veci-prijmu/, nebude podle mě žádný problém a slovenské programy v nabídce zůstanou. Rovněž by se díky tomu mohli objevit v nabídce i nějací exoti :) Ale pochybuji, že by si UPC dalo tu námahu a udělalo třeba speciální balíček s dejme tomu 10-12 místními programy z celého světa (USA, Mexiko, Španělsko, Francie, Itálie, Německo, Rusko, Anglie, Arábie, Indie, Čína, Japonsko). Já bych si ho klidně předplatil.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...