Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

To jo no, to radši nekomentuju... opět klamavá reklama, jako kdysi v případě History HD a ČT HD... Soudit se aktivně s UPC poslední dva roky, asi bysme byli milionáři :lol:

 

EDIT:

 

CNN se připravuje na vysílání v HD, mělo by na 16:9/HD přejít do konce roku.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

Potrebuji radu. Mam digital standard za 604.-(nyni za 302.- vymohl jsem si 50% slevu)

 

Koupil jsem plazmovy TV kuli HD od UPC a k tomu CA modul od firmy LICA(puvodny neHD settobox sel k druhe obyc TV),poslali mi i novou smart kartu. Po aktivaci jsem tam mel vsechny programy nabidky SUpreme na cca10 dnu. Po skonceni promo, mi zustala nabidka Standard, ale co je zajimave ,nadale mam nektere programy z nabidky Supreme:

Viasat Explorer+Viasat History a vsechny programy stanice Discovery,tj :Discovery ,

Discovery Science,Discovery World ,Discovery Travel & Living ,ale hlavne muj t.c. nejoblibenejsi Discovery Showcase HD.

Nat Geo Wild & Music, Fishing & Hunting ,Travel Channel nemam.

 

O co mi jde. Chtel bych prejit na balik Kombi Komfort kuli 60MBit netu(nyni mam 10MBit),ale bojim se ,ze po aktivaci nechytim balik programu Discovery, hlavne HD Showcase.

Mate nekdo podobne zkusenosti?Ze mate navyse Discovery propgramy a nemate zaplaceny balicek PLUS(myslim,ze jiz tc nejde zakoupit) Nechci zbyte¨cne platit za Supreme-filmove kanaly nepotrebuji, nove filmy taham z netu

 

PS.Prepokladam,ze je to kuli tomu, ze nekdy jsem mel Starter + nejake balicky,kdyz byly levne(music zadara, Darvin a sport za 50) a po prechodu na standard mi tam nechali prave ty plusove programy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
On neni už Hustler a Daring jako v Supreme ani mezi 22:00-6:00hod? Jestli to tak je tak to UPC pěkne osekalo.Když jsem byl zákazníkem UPC eště já tak Hustler a Daring sem měl mezi 22:00-6:00hod.Od UPC kabelovky jsem odešel začátkem července 2010 ke skylinku tak dále už nevím.Jestli to je tak jak řikáte tak UPC už jde do kytek!Skylink má Hustlera v kompletní nabídce 24H deně!
A už je to tady, napřed nedali LEO, teď vyhodili Daring a Hustler. Za chvíli ještě proškrtají něco z filmů, sportu a dokumentů a nakonec bude Supreme o ČT24 a Noe :-( Jediná cesta bude poslat je k šípku i s těma ochcávačkama, který zkouší :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník grepik

Na netu UPC není o nabídce Komfort a programech žádná zmínka, je tam pořád Standard...

 

Pokud bude Discovery HD v nabídce Standard napořád, zruším Plus balíček. ten platím jenom kvůli Discovery kanálům. Má někdo přesné informace jak to bude ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tady jsou veškeré informace zbytečné.

Ve smlouvě máš napsaný jen obchodní název služby, kterou dostaneš.

Nikde už pak není co je obsahem té služby.

Za ta léta jsem viděl jak se "upravovala" složení jednotlivých balíčků.

Takže i když ti dnes někdo napíše jak to je, tak nemáš záruku, že to tak bude za rok. :(

Viz příspěvek o jedno výš před tebou. Někteří chtěli Supreme proto, že mají v ceně všechno. Možná někteří dokonce proto, že mají v ceně erotiku. No a UPC stále dodává Supreme, jen už tam něco chybí. :)

 

Takže ano, dnes v Komfortu je i Discovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

Je nekde uvedeno co obsahuje Komfort+ ?

 

Jinak i ja jsem mel Supreme abych nemusel nic resit, protoze si dobre pamatuju jak na UPC Direct jsem mel tri prdele balicku a stejne porad neco neslo. Mel jsem HBO balicek, HD balicek ale stejne mi neslo HBO HD treba :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne je vágní formulace o složení TV programů v nových balíčcích největší překážkou pro přechod na ně. Formulace "více než 80 programů včetně 12 HD programů" mne tedy nijak neuspokojuje. U Starteru, Standardu, Supreme se alespoň dá zjistit co ta která služba aktuálně obsahuje. Díky Slambovi a dalším sice leccos víme, ale ofiko to není. Tak se může časem stát, že budeme mít více než 80 programů, ale samý balast a ty dobré se vytratí do různých balíčků.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...