Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

No, tak se mi UPC přecijen ozvalo a vedli jsme asi 15 minutovou debatu. Prý o ničem neví a je chyba u mě v rozbočovači. To mi vážně chtějí namluvit, že všem tady najednou ve stejnou dobu začal blbnout z ničeho nic rozbočovač? I mým sousedům to blbne... :lol:

 

A ještě mi namlouval, že ty kabely, co doma máme, patří nám a ne UPC, že je technik instaloval na své vlastní náklady dobrovolně a to, že nás o tom neinformoval, není jeho chyba, ale naše, že jsme si to měli přečíst předem ve smluvních podmínkách, že něco takového je možné. A k tomu mě ještě pán na drátě naváděl, ať si to opravím sám...

 

Objednal jsem si na úterý technika, tak uvidíme. Myslím, že tohle nedopadne dobře. Jestli mi paní Švarcova a pan Malina do pondělí večer neodepíší a nepodají vysvětlení, asi si na UPC posvítím a výjde pár článků...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Ja kdysi taky neco resil s UPC, do dotazu jsem vlozil i odkazy na fotky obrazovky. Pak jak jsem z nejakym technikem mluvil, tak jsem mu rikal, at se aspon podiva na ty odkazy tech fotek, at to furt nemusim vysvetlovat. Tak mi rekl, ze oni tam maji pouze intranet, a na inet se nedostanou. Takze mozna ty konference ani cist nemuzou..? Myslim tim na pracovisti...

 

TECHNICI NEJSOU Z UPC :) Příkladem je firma Promsat, která posílá techniky naverbované ještě z Telecomu a spol. UPC nemá již technickou svou základnu, ale nasmlouvané firmy :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, kdo presne je na te druhe strane. Proste jsem napsal problem do toho jejich formulare, vlozil odkazy na ty fotky. No a nekdo mi druhy den volal. A taky ze posilaji technika. Tak jsem to stopnul a problem se sam? vyresil behem jednoho dne aniz bych na cokoliv sahnul.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, kdo presne je na te druhe strane. Proste jsem napsal problem do toho jejich formulare, vlozil odkazy na ty fotky. No a nekdo mi druhy den volal. A taky ze posilaji technika. Tak jsem to stopnul a problem se sam? vyresil behem jednoho dne aniz bych na cokoliv sahnul.

 

Jestli to nebude taky tím, že jsem je dneska 2x pořádně seřval... :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan
24.8. byl u mě kvůli tomu samému problému technik (lokalita Praha). I přes slíbenou výměnu Handanu CV7000 za PVR STB (zdarma), mi chtěl vnutit STB 5000, zkontroloval a vyměnil kabely. Kontroloval taky rozvod v domě, ale konstatoval, že závada trvá a není u mě. Problém není jen s Discovery HD, ale s většinou programové nabídky. A UPC stále mlčí. Výměnu STB 5000 jsem nepovolil, protože ten se seká sám o sobě (dřívější zkušenosti), takže není poznat, zda jde o chybu v distribuci nebo vinou STB. Již v jiné kapitole jsem psal, že jsem dal výpověď z části smlouvy. Dosud se nikdo neozval.

 

jako úroveň signálu máš v pohodě, neboli v rozmezí?

 

 

Kvalita i úroveň signálu mi padá z 99% (95%) u obou hodnot na 5-7% a to nepravidelně v poměrně krátkých intervalech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mi opět volalo UPC. Bohužel jsem to nestihl vzít, tak snad zavolají zpět. Nicméně se zdá, že problém začali řešit. Že by nakonec problém skutečně byl u nich a oni to nechtěli veřejně přiznat? Pokud ano, opět to nepovažuji za seriózní. Umět si přiznat chybu by měl každý.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 1.září je za rohem,tak jsem zvědavej,jestli opravdu přidají SPEKTRUM HD a nebo zůstane jemon u toho možná.A jestli budou přidávat nové stanice,jestli zůstane jenom u toho spektra a nebo se dočkáme nejakýho příjemnýho překvapení. :D

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je velmi pravděpodobné, že přidají Spektrum HD. Víc toho od nich nečekám. Bohužel mi je tato stanice naprosto, ale naprosto, ukradená.

 

1. září btw dostane Discovery Channel novou grafiku - bude stejná jako v USA :)

Zdali navýší rozlišení a přejde na 16:9 netuším, ale bude na to vhodná příležitost.

 

Jinak mi p. Švarcová ani p. Malina ještě neodpověděli... Co si o tom myslím snad netřeba psát... :roll:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...