Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Jo, s tím jsem se už tak nějak smířil. Bohužel se to protáhne (opět). Maďaři jsou totiž totálně neschopní (ptal jsem se jich a vynadal jim).

 

EDIT: Tak koukám, že byl snížen dat. tok u Disney Channel na nějaké 2 až 3 Mb/s z původních 4,6. Hm :(

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U VH1 zvednuto rozlišení na 720x576 z původních 544x576.

 

 

Mluvil jsem s HBO a ten současný maximální datový tok u HBO HD, oněch 15 Mb/s, se nějakou dobu navyšovat nebude. Bylo mi však řečeno, že pokud zákazníci by ještě vyšší datový tok chtěli, mají se obrátit na své operátory (v tomto případě UPC). HBO je schopno distribuovat HBO HD s vyšším tokem, než 15 Mb/s, ale bude to záležet na tom, zdali operátoři budou ochotni, a technicky schopni, to nabízet dále svým klientům, jelikož by tímpádem pouze jediným programem zaplnili jeden celý mux - což se jim asi moc nevyplatí, protože tím ztratí prostor pro jiné kanály. Takže jinými slovy, napišme všichni email do UPC :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Už od konce dubna se tu dohadujeme kdy konečně zařadí nějaký HD kanál a vždycky probleskne tady na foru zpráva co se chystá. No to je úžasné máme konec července a pořád nic!!!!! UPC je děsná firma !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...