Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar
Už od konce dubna se tu dohadujeme kdy konečně zařadí nějaký HD kanál a vždycky probleskne tady na foru zpráva co se chystá.

Tak, tak. Tady se furt bliska a bliska, ale neuhodi :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vtipné, že zařazení Spektrum HD trvá přesně rok. Částečně chyba Spektra, částečně UPC. To je jedno. A náhradu za NGC Music určí Channels. Bude to asi kanál z rodiny FOX/FX. Otázkou je, zdali ho UPC vezme nebo ne. A prořeknuté AXN HD... to opět blokuje jak AXN, tak UPC. Takže prima - čeští diváci jsou jako sandwich :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Je to dohad, ale osobně očekávám jako náhradu za NG Music NG Adventure. Dává to asi největší smysl, nahradit jeden kanál z rodiny NG jiným. Ale jak už jsi napsal Jacku, UPC ten kanál přijmout nemusí a může NG Music nahradit čím chce, třeba něčím z té hromady hudebních kanálů na satelitech, nebo taky další rezervou :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Mno, máme super žádanou TV z Brna, tak kdyby bylo něco z Ostravy? To by určitě potěšilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

proc upc nezaradi program Muzika CS - jsme v cechach a oni sem cpou same mtv a podobne blbosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc upc nezaradi program Muzika CS - jsme v cechach a oni sem cpou same mtv a podobne blbosti

 

Spíš nechápu, proč C Music vysílá stále v letterboxu a ne 16:9 :roll:

 

A to, že jsme v Čechách, nic neznamená. Nemůžete v dnešní době žít v krabici. Navíc je to česká verze, ne anglická.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jasper27

Já zas nechápu,proč nemám Leo TV v Supreme (jinak ať si ho strčí někam). To si mám k Supreme ještě koupit balíček Hustlera? A už vůbec nechápu proč ten kdo má balíček Hustler tak mu to poběží 24hod. denně a já mám Supreme tak mam smůlu a jde mi jen od 22.00 do 5.00 to si dělají srandu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...