Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar

Abych utnul zdejsi famyzdat, tak asi takto. Psal jsem do Jupisi, ze nemohu naladit AXN HD, a odpoved byla: " Dany program se dostal do ceniku omylem, chyba bude napravena".

Takze asi tak, nic nebude, rezerva bude :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jasně teď jsou prázdniny... potom bude po prázdninách... a pak třeba bude konec roku.... Já osobně jsem je bombardoval kdy přibude nějaký HD program už minimálně půl roku zpět a to, že UPC vůbec nereaguje a staví se do pozice mrtvého brouka je fakt, vzpomeňme si, kdy přidávali naposledy nějaký HD program.... takže nevím, co má s tím společného, že jsou prázdniny :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě spíš štve, že klamou. V klidu si dají AXN HD do ceníku již v červnu, poté opět v červenci, AXN HD neběží, a oni dělají, že je všechno v pořádku a nic se neděje. A když někdo napíše, kdy ten kanál konečně přibude, odepíšou, že to byl omyl a že ceník opraví. A tohle se stalo v minulosti mnohokrát, viz. History HD a ČT HD. A o tom, že za poslední půl rok nebyli schopni přidat jedinej HD kanál, nemluvě. V tomto ohledu to jde s UPC z kopce. Bohužel. Nevím, kde přesně je příčina, ale jsou v komunikaci se zákazníky dost pozadu a lhostejní.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný, to nepopírám, a ani za to UPC neodsuzuju, protože za tohle nemůže. Ale za to, co jsem psal výše, by si zasloužili naplácat na zadek. To se prostě nedělá. Já být v pozici UPC, tak se zákazníkům za to omluvím, nepřijde mi to jako solidní jednání.

 

A české AXN by se už taky konečně mohlo od toho maďarského odlepit (centrála). To samé National Geographic. Obě SD stanice na oko vypadají české a nezávislé, přitom opak je pravdou. Nat Geo měl vysílat 16:9 už před dlouhou dobou, ale protože je signál na Maďarech závislý, protahuje se to, protože oni nejsou schopni to vyřešit. Přitom by CZ pobočka chtěla vysílat 16:9 už dávno. To samé Universal Channel, Minimax, Animax, Disney Channel i AXN. Je to smutné, ale Maďaři nám tady všechno akorát ***věj. Tohle není nenávist vyloženě vůči tomu národu, jen k tomu, co dělaj. Akorát se všude vnucujou a nadělají více škody, než užitku. Měli by se konečně postavit na vlastní nohy a neparazitovat na ostatních. Díkybohu za to, že české pobočky, a potažmo diváci, si alespoň vydupali české reklamy a českou grafiku.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...