Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Jo, já umím pochopit, že někoho Spektrum HD potěší. A nemám nic proti, co se týče obsahu tak se celkem snaží. Spíše mě uráží prezentace této stanice a fakt, že ji chce UPC přidávat i po tak dlouhé době, když může přidat něco co nikdo ještě nemá, než něco co jinde už je a ještě je bude třeba stát spoustu peněz. Trochu to postrádá logiku, zvláště při tom kolik novinek přidal Skylink.

 

Radši mělo UPC sáhnout po Animal Planet HD. Možná by to vyšlo nastejno a výsledný efekt by byl lepší. A nebo dvě nové SD stanice. U Spektra HD akorát mávnu rukou, ze židle mě už určitě nezvedne. Není září 2010...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc mě tyhle dvě stanice netěší, ale budiž. Lepší, než nic. Bylo však na čase...

 

Spektrum HD vysílá dvacet čtyři hodin denně, ve formátu 16:9 a plně v českém znění.

 

Jestli tam uvidím někde maďarštinu, tak ať si mě Chello nepřeje.

 

Jinak ten Nat Geo HD by měl být časem plně česky včetně grafiky...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

pro: Jack_6428

 

Tak jak to dopadlo? Ozvali se znovu?

 

Te'd koukám na zprávy na Primu HD a děs, seká se to, mrzne obraz... prima SD v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl u mě technik a ten se mi podíval na kabeláž, kterou opravil. Výsledek je, že v CA modulu mám lepší signál o 5-12% a že mám dráty u TV konečně trochu smysluplně a není jich přehršel. Rovněž mi technik řekl pár zajímavých informací, které si nechám pro sebe... Nicméně, problém s náhlým kolísáním signálů stále trvá. Např. na MTV to je téměř nekoukatelné. Prý to může způsobovat odcházející STB (mám Handan CV7000 z první várky, který se už nevyrábí) a nebo mám signálu přebytek (nad 100%). Třetí možnost je prý problém v rozvodech v baráku a čtvrtá možnost je chyba v síti UPC. Bohužel jsme s technikem na odpověď nepřišli. A Malina se Švarcovou neodpověděli. Asi jim napíšu ještě jednou a pak to roztočíme.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...