Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO--je možno sestříhávat nahrané pořady


Návštěvník krausz

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

nyní mi volala paní z UPC a nabízela Kaona za 49 Kč měsíčně po dobu 1 roku. Na moje slova, že ho nechci kvůli tomu, že neumí vystříhat reklamy a přenést nahraný pořad ven, mi tvrdila, že to obojí jde (pořady prý přes USB na flašku).

Potřeboval bych vědět, jestli kecá, nebo se to změnilo k lepšímu. Bude volat znovu v poledne, pokud někdo můžete, prosím dejte vědět, jak je to doopravdy.

Děkuji

Jandra1

Jak uz psal Marek-26, nejedna se o Kaon , ale o Handan CV-6000,

je to vanocni akce, kdy si muzete nechat vymenit obyc. STB za DVR pri platbe 49 Kč měsíčně po dobu 1 roku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Dobrý den,

nyní mi volala paní z UPC a nabízela Kaona za 49 Kč měsíčně po dobu 1 roku. Na moje slova, že ho nechci kvůli tomu, že neumí vystříhat reklamy a přenést nahraný pořad ven, mi tvrdila, že to obojí jde (pořady prý přes USB na flašku).

Potřeboval bych vědět, jestli kecá, nebo se to změnilo k lepšímu. Bude volat znovu v poledne, pokud někdo můžete, prosím dejte vědět, jak je to doopravdy.

Děkuji

Jandra1

Jak uz psal Marek-26, nejedna se o Kaon , ale o Handan CV-6000,

je to vanocni akce, kdy si muzete nechat vymenit obyc. STB za DVR pri platbe 49 Kč měsíčně po dobu 1 roku.

ˇ

Jen doplním informaci. Pokud nemáte druhý STB můžete si vzít jako druhé zařízení Handan CV6000 v této akci.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych byl přesný videa jdou doopravdy z PVR dostat...chce to jen zručnost IT a ovladače...bohužel zde nebudu psát postup!

Ano, jak S Kaonu, tak i s Handanu jdou videa dostat ven, ale vyzaduje to demontaz STB a vyjmuti HDD, coz moc komfortni zrovna neni.

Pokud znas jiny postup tak sem s nim.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...