Přejít na obsah

Nové tarify - konečně


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

chybel mi tam smajlik....samozrejme, ze neni...to jsou proste takove akce do odvolani....ale v ceniku budes mit porad nejakou cenu, aby to nevypadalo blbe...;-)...jedna promo akce stiha druhou, tak, ze na sebe navazujou, a imho je posledni dobou velmi tezke poridit si od kabelovky internet aniz bys nedostal pripojeni zadarmo...nebot UPC dela samozrejme to same...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lim-Dul

Akce u karnevalu jsou v poho ale musite mit i stesti ja mnel smulu a zridil si net minuly tyden kdybych pockal mam hbo na 6 mesicu zadara. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tedka bych se jeste z obousmerneho pocitani neradoval......bylo zo pry zavedeno k 15.2 a tak vzali stav k tomuto dni na datovych ctech zakazniku a zacali pocitat odtam.....takze ja treba mam zuctovani obdobi do 20 do 21v mesici a tak ikdyz jsem natocil celkem 23GB v obou smerech dneska mi prislo oznameni o prekroceni 100procent datoveho limitu.

Takze na pocitani 20/20 si budu muset pockat az od dalsiho zuctovaciho obdobi....pozor na to!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

... to jsou opravdu logické úvahy: takže Ti lumpové si dovolili zavést Tě do vyšší cenové hladiny aniž by Ti zvýšili cenu - to je opravdu věta plná logiky...

Cenu máš stále stejnou! Tudíž Tě nikdo neošidil - pokud Ti vadí, že Ti zvýšili rychlost, zkus nějaké omezovače rychlosti - věř tomu, že takové věci existují :-)

A co se týče pořízení nižšího tarifu - tento poplatek je dán už pořádně dávno takže je volbou každého zákazníka, zda se za těchto podmínek ke snížení odhodlá. Navíc je to poplatek zcela pochopitelný a v naprostém pořádku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
... to jsou opravdu logické úvahy: takže Ti lumpové si dovolili zavést Tě do vyšší cenové hladiny aniž by Ti zvýšili cenu

 

Jsou to lumpové. Člověk si v klidu tahá data na megabitu a voni mu jen tak bez ptaní zvednou rychlost na dvojnásobek. Co si ty společnosti dneska nedovolí. :roll::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně o tom uvažuji... Byl jsem mezi prvními zákazníky v DC a už mě to pěkně vytáčí, jaké super výhody mají noví zákazníci a my stávající jenom solíme. :evil: Četli jste snad někde, že budou stávajícím zákazníkům vracet alespoň zálohu na modem? A to jsem tuším tehdy v počátku platil dokonce 2 000,-

Takže se chci zbavit internetu a zároveň požádat o připojení. Alespoň v tomto období jsou podmínky extra výhodné... Uvidím, jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně o tom uvažuji... Byl jsem mezi prvními zákazníky v DC a už mě to pěkně vytáčí, jaké super výhody mají noví zákazníci a my stávající jenom solíme. :evil: Četli jste snad někde, že budou stávajícím zákazníkům vracet alespoň zálohu na modem? A to jsem tuším tehdy v počátku platil dokonce 2 000,-

Takže se chci zbavit internetu a zároveň požádat o připojení. Alespoň v tomto období jsou podmínky extra výhodné... Uvidím, jak to dopadne.

 

Měl jsem předevčírem dlouhý rozhovor s Linkou KARNEVALU a z něj jasně vyplynulo :

- zálohu na modem stávajícím vracet nebudou. Pouze při zrušení. Ale zato ještě zaplatíš manipulační poplatek

- při jakékoliv nové aktivaci už však pro ně nejsi nový zákazník !!!, takže se Tě žádná PROMO akce už nikdy týkat nebude. Alespoň takto mi to vysvětlila.

 

Viz thttp://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?t=374

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...