Přejít na obsah

Nové tarify - konečně


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Ahoj, už jsou tu nové tarify, akorát jsem u nich na webu nenašel nějakou přehlednou tabulku s cenama a limitama, kolik můžu při dané rychlosti stáhnout... Jen pár akčních líbivých cen, ale skutečnost je opět někde ukrytá v pozadí. Ale abych jim nekřivdil, třeba to tam ještě nestihli dát...

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ahoj, už jsou tu nové tarify, akorát jsem u nich na webu nenašel nějakou přehlednou tabulku s cenama a limitama, kolik můžu při dané rychlosti stáhnout... Jen pár akčních líbivých cen, ale skutečnost je opět někde ukrytá v pozadí. Ale abych jim nekřivdil, třeba to tam ještě nestihli dát...

:D

Ceník tam najdeš ve formátu pdf, když si klikneš v té bublině vpravo nahoře.

Ty ceny, co jsou v hlavním okně (od 420,- Kč, od 672,- Kč, od 916 Kč) jsou jen zaváděcí, s platností prvních dvou měsíců pro nové uživatele. Limity dat jsem tam taky nikde zatím nenašel.

Ale ono na těch oficiálních stránkách je opravdu dost obtížné něco hledat. Je to hrozně nepřehledné, než se člověk prokliká k informaci, kterou hledá, tak to chce trpělivost. Viz např. několikero stránek s FAQ atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy to tady asi nectete, nebo co....;-)

 

btw clanek na lupe byl doplnen o udaje z tiskovky......

 

"Karneval také zrušil uživateli "oblíbenou" transparentní proxy, nyní je k dispozici proxy server, který si může uživatel sám nastavit v předvolbách prohlížeče. Nadále se používají pouze neveřejné adresy, "pronájem" veřejné pevné adresy je nyní levnější, stojí 70 Kč/měsíc (původně 100 Kč). Karneval zvažuje také možnost zavedení dynamického přidělování veřejných adres, zatím však nepadlo žádné rozhodnutí - je potřeba vyřešit také otázku bezpečnosti, a Karneval by se rád vyhnul procesu registrace MAC adresy ethernetového rozhraní, jak tomu je u UPC. "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limity u rychlých tarifů (4000/2000) zůstavávají stejný, u 1000 je to 10GB pak ořez na 64/32 a u 250 je to snad ještě míň a taky ořez 64/32. Tak jsem to pochopil ze jedněch FAQ na karneval.cz. A ještě k tomu chtěj kurvy 500 za přechod na nižší tarif...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ceny, co jsou v hlavním okně (od 420,- Kč, od 672,- Kč, od 916 Kč) jsou jen zaváděcí, s platností prvních dvou měsíců pro nové uživatele. Limity dat jsem tam taky nikde zatím nenašel.

 

ty srandovni ceny silne pripominaj ceny bez DPH....ze by zmenili komunikacni strategii smerem k zakaznikovi?....coz vzhledem k tomu, ze to jsou domacnosti je silne zavadejici...

 

doplneno: je to tak ceny jsou bez dph...viz http://www.karneval.cz/FrontInternet.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...