Přejít na obsah

Nové tarify - konečně


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Nemyslí, na žive.cz ti zveřejní každej článek, který jim tam pošleš :) Někdy si ho předelají, někdy ho blbě pochopí, možna zrovna dnes nechápali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Ha ha, Živě teda zas vypustilo blábol až to bolí a dole ty dvě "sluníčka" ehm...budu "charakter" :roll:

 

JENOM MI STÁLE NENÍ JASNÝ TEN "NOVÝ" FUP!?? A CO OPRAVDU ZNAMENÁ??? (NEJEN) TADY K TOMU POŘÁDNĚ NIKDO JEŠTĚ NIC NENAPSAL A JEN SPEKULACE ŽE JE TO TAK A NEBO ONAK!

 

Platí tedy to, že:

 

a) je 20GB limit na DOWNLOAD a 20GB na UPLOAD BRÁN V KAŽDÉM SMĚRU SAMOSTATNĚ - což by bylo super, ale bude to asi jen moce fantazie....

 

b) je to zas jen ojeb od SLUNÍČEK :twisted: na ZÁKAZNÍKA, CO JEN LÉPE NA PAPÍRU VYPADÁ (že prý 20/20) , ALE PRAKTICKY JE TO STÁLE STEJNÝ 20GB FUP??!!! Jestli tedaI b) je správně, tak potom NAPROSTO nechápu výhodu nového nastavení FUP a v čem se proboha liší, jestli jsem data projížděl DOHROMADY a neboteď jen vjJEDNOM SMĚRU????? Navíc mi to připadá mnohem HORŠÍ !!!!

Upraveno uživatelem mifr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Nepíše to jen živě.cz ale i lupa.cz, dsl.cz atd. takže asi na tom něco pravdy bude. Liší se to v tom, že data se počítají zvlášt, tjn 20gb pro download a 20 gb pro upload. Prakticky to znamená, že to co jsi odeslal a pokud jsi např. používal počítač jako webserver, tak se ti to předtím počítalo do celkového limitu. Takže je to rozhodně výhodnější, že stahovači, kteří od tebe něco sosají ti nebudou brát již celkový limit, ale jen 20gb z uploadu. O opačném směru to stejné!

Upraveno uživatelem dmnc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr
brát již celkový limit, ale jen 10gb z uploadu. O opačném směru to stejné!

 

 

AHA :idea: tak tohle jsem chtěl asi vědět! Takže jestli jsem to já a ty pochopil správně, tak zcela zbytečně a zmateně píšou 20 / 20, když vlastně je to odteď pevně dáno 10 / 10 což tedy dohromady časem hodí oněch 20 a jde se pěkně dolů... Takže to asi ano, to má něco dosebe a zdá se to potom i výhodnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Je to jezte lepsi, z původních 20gb na oba směry je to nyní 20 gb pro download a 20gb pro upload, takže celkově dalo by se říct 40gb :)

 

Tuším, že jsem napsal 10gb, nejak jsem se zamyslel nad tarifem Turbo 1000, za to se omluvám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

No tak tím se to vysvětluje DOKONALE A UŽ JE MI TO JASNÉ !!! Omlouvat se není proč a já si pak stejně říkal, že jsem to asi napsal blbě a že by to v tom mém modelu (10+10=20 :roll:) zas takový terno u Turbo 2000 nebylo :P

No a už s klidem můžu říct, že to je dost příjemné a na "sluníčka" velice překvapivé ZLEPŠENÍ !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem chtel napsat, ze na Lupe zadny clanek neni, ale prave se tam objevil s podtitulem "oziveno". Musim rict ze az na velke zmatky v komunikaci jsou to kroky spravnym smerem. Ty dve giga mesicne jsou pro jednoho cloveka tak akorat, a cena 499 docela odpovida. Skoda akorat ze neni v cene verejna IP, kdo ma furt shanet shell accounty a vsecko si do nich tunelovat. Kdyby s podobnou nabidkou prisli koncem roku, asi bych u nich zustal. To ale neni moje chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted mi tedy něco objasněte. Když jsem si pořizoval inet od Karnevalu, nechal jsem si zavést tarif turbo 1000/150 za 1290,- v průběhu času tento tarif změnili a to rychlost z 1000/150 na 2000/300 za stejnou cenu. jenže teď najednou hle zase je tam ten tarif 1000/200(drobná změna up) za nižší cenu. Za přechod na nižší tarif ovšem chtějí 500. Myslím si, že je to zcela netaktní od Karnevalu. Měli by mi to snížit zadarmo a ne ze mě tahar ještě prachy. to je lumpárna a zlodějina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...