Přejít na obsah

Nové tarify - konečně


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Takže posledních pár dnů před koncem období, budu mít na downloadu 19,5GB a na uploadu bude viset X torrentů a budu seedovat jak voteklej, aby se mi aspoň zlepšilo "ratio" :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Hura. Protoze se jedna o komercni sdeleni, tak je to IMHO informace primo od Karneval Media. Takze FUP je opravdu u Karneval Turbo 2000 20GB/20GB ;)

No ostudou fy. Karneval je, že uživatelé musí pátrat různě po internetu, po všelijakých stránkách, aby se dostali k nějakým informacím místo toho, aby to jasně a přehledně našli na na jeho oficiálních stránkách.

O to víc vyniká snaha autorů a tvůrců tohoto neoficiálního diskuzního fóra. Fakt chlapi díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ocividene se Karneval vydava cestou UPC, ktere asi rok nikde na strankach neukazulo informace o FUP, a odmitalo sdelit kolik skutecne je.....dodnes zakaznik UPC nema moznost zkontrolovat objem stazenych dat....jsem zvedav kdy to karneval zavede taky....;-)

 

co se tyka neprehlednosti webu, vzpomenme na ten predchozi, ktery sice byl prehledny, ale jen diky tomu, ze neobsahoval zadne relevantni informace....na tom soucasnym se da alespon neco najit...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ
dyt to samy je v tom clanku na lupe, a celou dobu to nikdo nezpochybnil.....akorat tady plasite...

 

Mno tam to tak jasne rozhodne nebylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, fakt nechapu, proc v 9:00 nebo v kolik byla ta tiskovka, neodeslal nakej trouba z karnevalu na FTPko predem udelany veci, aby to bylo rovou i na netu a my to nemuseli vsude jak cu*aci dohledavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, fakt nechapu, proc v 9:00 nebo v kolik byla ta tiskovka, neodeslal nakej trouba z karnevalu na FTPko predem udelany veci, aby to bylo rovou i na netu a my to nemuseli vsude jak cu*aci dohledavat...

 

ale dyt update stranek udelali, akorat, ze tak aby to nebylo jasny...a clovek, kterej prijde zvenku je oslnen nizkyma cenama (protoze bez DPH) a zadnym FUPem, protoze tam neni...krome vety v ceniku "ze je uplatnovana FUP, blizsi informace na karneval.cz"...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave a maj tam jeste strasne stary veci... ted sem tam nasel, ze turbo je 2000/150 a tak podobne, ten kdo se jim stara o web je asi peknej luzr... fakt ostuda u firmy, ktera ma nekolik desitek tisic zakazniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím naprosto s Hisem dva příspěvky nade mnou.

Mimochodem volal jsem na infocentrum, abych se zeptal na Turbo 1000 a operátor do mě valil, že to má rychlost 1000/150 :roll: No ale pak volal znovu a napodruhý už trefil správně 1000/200 :-) A potvrdil FUP u tohoto tarifu 10GB/10GB. Tenhle tarif se mi moc líbí, dostatečná kvalita za dobrou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...