Přejít na obsah

Nové tarify - konečně


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Hroudel: Tomu nerozumim- jak souvisi to, ze ti Karneval za stejnou cenu vylepsil parametry objednane sluzby, s tim ze zavedl *jinou* sluzbu s podobnymi parametry?

 

Jsou neschopni? Ano. Kaslou na klienty? Ano. Byl stary light vysmech? Nepochyne byl. Je jejich komunikace mizerna? Je priserna. Je vylepsovani starych tarifu nefer vuci starym zakaznikum? Urcite ne.

 

Docela by mne zajimalo jak maji osetreno vypovezeni smlouvy, a nasledne pasovani se do role noveho klienta. Asi nejak jo, protoze jinak by jim fura vychcanku kazde dva mesice uzavirala novou smlouvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý dokument, ten s FUP. Zvlášť ten sloupeček v tabulce "Snížená negarantovaná rychlost".

Teoreticky - kdyby mi při překročení měsíčního objemu přenesených dat snížili rychlost na nulu (nebo dejme tomu 1/1 kbps, ať nejdu hned do extrému), asi bych s tím nic nenadělal, že ano? Nebo je nějaké minimum, pod které se jít nedá a mám šanci se jako zákazník bránit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no kouka, ze si tady hodne lidi stezuje jak je to hrozny...jaci jsou u karnevalu otresni atd.

 

Moje zkusenosti s touto spolecnosti jsou vcelku dobre...sice jsem zazadal o zavedeni pripojeni k netu v srpnu a 15 prosince po 3ti urgenci a nekompromisnim tonu se konecne dostavil technik a slavne vse zapoji (no celkem me to az tak nepalilo az do prosince jelikoz vydridusi z Tele2 maji vypoved 3 mesice)...vzhledem k me pocitacove velmi nadstandartni gramotnosti se zdrzel par minut (po vymene kodu typu IP, gateway atd...nebylo jiz co resit - mimochodem technik opravdu vedel co dela a proc to dela -setkal jsem se i s opacnym prikladem :)

 

15. prosince byl tedy ten slavny den kdy k nam byl zaveden net od karnevalu...nicmene faktura znela na obdobi pd 7. prosince!!! No Par kacek navic me snad nezabije...

Faktura dosla na jinou adresu...pritom jsem ji psal technikovy do protokolu, posilal e-mail na karneval a telefonoval na infolinku... no ale vyresilo se to nakonec faxem a telefonem...

 

No a dal uz same klady a pozitiva cena 1300,- za premium turbo zvysovani rychlosti z 2000/300 na 4000/500 ...ja si fakt nestezuju... nestahuju giga dat kazdy den mam vetsi upload nez download platim par kacek ve srovnani s tim co jsem platil TELE2 za tarif 384/384 7200,-Kc (kdyz jsem si Tele2 porizoval v myslim roce 2000 tak to bylo 128/64 1GB za 4000,- takze ja jsem spokojenej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde mi o to, že je nehorázná sazba za přechod na nižší tarif(500,-).

1) měl jsem 1000/150 za 1290,-

2)zvýšili zdarma na 2000/300, ale nenechali starý tarif, čímž mne teoretivky posunuli do vyšší cenové kategorie, ikdyž se cena nezměnila. Jde mi o to, že mě stačí 1000/200 a mohli mi snížit cenu.Jenže oni nejdřív zvedli rychlost mého původního a teprve potom zavedli opět mojí starou rychlost 1000/200 za nižší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strankach karnevalu je napsane, ze cena za pripojeni je 500, cena za snizeni sluzby je taky 500. Nicmene na tiskovce bylo uvedeno, ze pripojeni bude za 1,-

Takze kdo ma nejake info o realnem stavu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...