Přejít na obsah

Nové tarify - konečně


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Souhlasím naprosto s Hisem dva příspěvky nade mnou.

Mimochodem volal jsem na infocentrum, abych se zeptal na Turbo 1000 a operátor do mě valil, že to má rychlost 1000/150 :roll: No ale pak volal znovu a napodruhý už trefil správně 1000/200 :-) A potvrdil FUP u tohoto tarifu 10GB/10GB. Tenhle tarif se mi moc líbí, dostatečná kvalita za dobrou cenu.

Tak tak, asi do něj taky pujdu. Ale zas těch 500kc za to ze jdu dolu..........to je zlodějna jak prase.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
Karneval Media přitom garantují všechny rychlosti připojení a podle slov ředitele pro telekomunikace a služby pana Marcela Procházky je společnost okamžitě připravena vrátit celý měsíční poplatek každému zákazníkovi, jehož přenosová rychlost by z jakéhokoliv důvodu nedosahovala garantované úrovně

Zajímavá věta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutní souhlas. Stranky jsou nepřehledné a je problém tam něco najít .. co se týče designu taky docela podprůměr

Presne a dneska to jen potvrdily tim, ze kdyz najedu na jejich stranky www.karneval.cz tak me to hodi na stranku s jakymsi debilnim flashem a odtud po kliknuti na stranku s chybovou hlaskou http://www.karneval.cz/storage/att/FrontInternet.aspx :x

Jeste ze existuji utiltky ktery tyhle reklamni hovadiny odfitruji a pak to jakztakz funguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se teda žádnej flash neukazuje. Možná to bude tím, že nepoužívám IE ale Operu. :wink:

 

Taky flash nevidím,ale ještě odpoledne tam fungoval..

Cituji z Žive.cz -

Dvě sluníčka z Karnevalu (Marcel Procházka, ředitel pro telekomunikace a služby, Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel)

 

a dodávám-žeby se přestali smát? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fazole

"u doposud nabízených došlo ke snížení cen a zároveň k navýšení rychlosti až o sto procent" (www.zive.cz)

 

pokud vim tak turbo 2000 a 4000 nijak nezmenilo rychlost ani cenu, nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...