Přejít na obsah

Nové tarify - konečně


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ

Mno podle me by neskodilo, to co je v sume u prenesenych dat, dat take na uvodni stranku: Celkem preneseno dat: 12543MB (10000MB Down, 2543 Up).

 

Jasne je to i v te tabulce, ale kdyz je ted limit rozdelenej na download a upload, tak by tahle informace navic pomohla, ne vzdy se mi chce koukat do detailu a stacilo by to na uvodu, kdyz je tam ta celkova suma. :roll:

Navic si myslim, ze to neni zrovna nic tezko na implementaci :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Jestli sis nevsiml, tak layout home.karneval.cz se ani trochu nezmenil, stejne jako se zatim nic nepohlo se slibovanym novym rozhranim pro uzivatele ...

 

Takze to neni o logicnosti ani slozitosti implementace, ale o ... ? :) no nejspis laxnosti a rekneme ze nevelky potrebe techto zmen. Tohle fakt preziju, ted jsem radsi ze se u nas hrabou v rozvodech a snad to bude znamenat i nejaky zlepseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo. Já si připadám jako blbec. Fakt už mne nenapadá, kde to na karnevalu hledat. Nemám rád, když ze mne někdo dělá blbce a informaci, kterou bych měl dostat jako velice důležitou, musím hledat a hledat. Jediný co jsem tam našel je, že limity vyhovují 95% uživatelů. Je-li na TURBO 1000 limit 10GB, pak mi to bohatě stačí. ALE JAK TO MÁM SAKRA NA WEBU KARNEVALU ZJISTIT?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na webu karnevalu nezjistis skoro nic. Dokonce ani cenu jednotlivych tarifu, protoze akcni ceny, ktere plati pouze prvni dva mesice, maji uvedeny jako prvni, a mnohem vetsimi pismeny. Taky je bomba jak uvadeji (nebo uvadili, uz jsem tam dlouho nebyl) ceny internetu s a bez KOMPLETu, z kterych vyplyvalo ze kdyz si k internetu pridas televizi, bude to levnejsi nez samotny internet, a furu podobnych haluzi. Neco tak neprehledneho nevznikne samo od sebe, na tom se musi tvrde pracovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo. Já si připadám jako blbec. Fakt už mne nenapadá, kde to na karnevalu hledat. Nemám rád, když ze mne někdo dělá blbce a informaci, kterou bych měl dostat jako velice důležitou, musím hledat a hledat. Jediný co jsem tam našel je, že limity vyhovují 95% uživatelů. Je-li na TURBO 1000 limit 10GB, pak mi to bohatě stačí. ALE JAK TO MÁM SAKRA NA WEBU KARNEVALU ZJISTIT?!

 

Sekce (stránka) "Ke stažení", odstavec "Ceníky", odkaz FUP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
VoIP bych urcite privital, ale proc cekat do konce roku kdyz uz funguje ted - Softphone.

Tak jeste bych chtel uvest na pravou miru informace o te budouci VoIP sluzbe Karnevalu,

nebude se jednat primo o VoIP sluzbu jakou ma Fayn nebo Softphone, kde je na konci PC nebo IP telefon.

 

V pripade Karnevalu sice telefonni hovor pujde prostrednictvim internetu, ale na konci bude obycejny analogovy telefon, ktery se pripoji do specialniho kabeloveho modemu, ktery ma na vystupu i klacicky konektor RJ-11 pro telefon, napr. tento typ: http://broadband.motorola.com/catalog/p ... ductID=208

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...