Přejít na obsah

UPC nabízí v kabelové síti DVB-T multiplexy


Návštěvník Lukas236

Doporučené příspěvky

Pokuď máš předplacenou nabídku v DVBC tak nepřelaďuj.

Většina TV bohužel neumí naladit DVB-T i DVB-C kanály. Prostě se dají naladit buď programy v DVB-T nebo DVB-C.

v DVB-C je cca 110 kanálů

v DVB-T je zatím 9 (třeba se tro změní)

 

Co se týče kvality programů, tak progamy ČT budou v DVB-C s vyšším BR (trasa z KH), ostatní programy budou nejspíše stajné

 

Tak se mi dneska přeladila TV a mám 20 TV a 8 radií.

V těch 20 TV je 5 pay TV (asi zakódované), 3 HD (CT, Nova, Prima) pak přibylo ještě Očko, Z1 a UPC Express.

 

lokalita Praha

Ať Malina nikde nevykládá,že UPC nemá nic proti Public tv.Když už přidali do jejich nabídky DVB-T i Z1,tak proč tam není i již zminovaná Public tv,se kterou vysílaji v 3 multiplexu společně.Místo toho je tam(kupodivu) Upc expres.Nikde jsem neslyšel nic o tom,že by v DVB-T vysílal jejich promo kanál

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

To Namec Na jakých kanálech prosimtě je v Brně to Dvb-t? Já mám furt naladěný jen volný programy dvb-c. Je tu taky už těch 20 programů nebo jen těch 9?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v Brně naladěno 27 programů.7x český rozhlas,5x pay TV(tma a ticho),čt hd,nova hd,prima hd-tma+zvuk,jinak komplet ČT,NOVA,PRIMA,BARANDOV.Z1,OČKO,UPC EXPRES

jenom mě zaráží,že nejdou zobrazit hd programy a jde u nich jenom zvuk. Podotýkám,že mám tv,která má možnost příjmu hd programů.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky znovu proladil a ...

21. kanál - Z1, ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, UPC Express

22. kanál - Nova, Nova Cinema, Ocko TV, Prima, Prima COOL, TV Barrandov

23: kanál - ČT HD, Nova HD, Prima HD - pouze zvuk, místo obrazu mi píše Služba HD, pokud vím, televize nemá MPEG4

24. kanál pay TV 1-5 píše Zakódovaný signal

 

rádia

21. kanál - radio CRo 1 - Radiožurnál, 2 - Praha, 3 - Vltava, Radio Wave, D-dur, Leonardo, Radio Česko

 

Všechno vysílá s EPG, případně teletext. Zda-li se vysílá i regionální vysílání se mi ještě nepodařilo potvrdit či vyvrátit, kromě UPC Express, které regionální je.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

To namec Tak jsem přeladil taky. Naladil to co ty. A HD programy fungují obraz i zvuk. Mám Samsung LE32B550. Pro to aby fungovalo HD nestačí jen že je HD ready. Musí mít tuner pro mpeg4. Pokud má jen mpeg2 tak nepřijímá HD programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To namec Tak jsem přeladil taky. Naladil to co ty. A HD programy fungují obraz i zvuk. Mám Samsung LE32B550. Pro to aby fungovalo HD nestačí jen že je HD ready. Musí mít tuner pro mpeg4. Pokud má jen mpeg2 tak nepřijímá HD programy.

i když přes stb hd programy vidím?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

To namec Pokud máš Stb který umí přijímat HD programy tak je vidíš. Ale přijímáš je právě přes ten tuner na Stb a ne na televizi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...