Přejít na obsah

UPC nabízí v kabelové síti DVB-T multiplexy


Návštěvník Lukas236

Doporučené příspěvky

Tak opětovným laděním jsem právě zjistil, že jsou navíc další 4 programy. Jednak UPC Expres /474 Mhz/, a dále na 490 /kanál 23/ programy ČT HD, Nova HD a Prima HD. Ještě včera na K 23 běžel analogově Eurosport. Zmizel i sousední analogový program Nova sport na K 24, ale digitálně mi to na tomto místě nic neukázalo. Tak nevím jestli se tam nic nevysílá, nebo vysílá, ale můj tuner to není schopen naladit. Kam zmizely oba analogové programy nevím, buď jsou zrušeny, nebo přemístěny jinam, ještě jsem to nezjišťoval. Teplice.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. Ještě včera na K 23 běžel analogově Eurosport....

 

On opravdu běžel ( nebo běží ) Eurosport nekódovaně v DVB-T ??

 

A chápu dobře, že vše co pouští UPC po kabelech v pásmu DVB-T musí být nekodované ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nechápeš to dobře,

Eurosport běžel analogově na kanálu, kde teď běží DVB-T a proto ho museli přeladit na jiný kanál.

UPC může signál v DVB-T kódovat, protože je to jen jiný druh modulace (analog, QAM, COFDM). Ale nevěřím, že základní programy (DVB-T MUX UPC 1-3) zakódují. Vytvářili ho jako konkurenci pozemnímu vysílání.

A v DVB-T UPC MUX 4 je 5 pay TV programů, které jsou kódovány

 

Spíše očekávám odkódování základních programu must carry v DVB-C

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxicek

Já jsem na tom v Mostě stejně, nabídka Digi Starter, tedy včetně analogu Mini. Sice tomu nerozumím, ale předpokládám, že kanály 22, 23 a 24, kde jsou další DVB-T muxy, jsou při této nabídce odfiltrovány přímo v rozvodné skříni, protože je využívá už analogová nabídka Komplet. Na plné DVB-T si budeme holt muset počkat, až v Mostě zruší analog Komplet, jako se to děje v jiných městech. Nějak mě to nepálí, když mám DVB-C, ale pro druhou telku by se DVB-T šiklo.

Upraveno uživatelem Maxicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...