Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

FW verze v11.11.00.07 momentalne neni dostupny ve vsech lokalitach, tato verze je specialne upravevana, tak aby hladce probehla chystana zmena kmitoctu, podrobnosti zde: viewtopic.php?f=10&t=4474

pokud mate verzi 05, tak se nic nedeje, STB si driv nebo pozdeji sam stahne verzi 07 az bude u vas k dispozici.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Díky za info... Jestli jsem to dobře pochopil, tak změna FW proběhne i u Handanu CV5000, který užívám jako druhý přístroj od UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak přeladění kmitočtů na chomutovsku neproběhlo (jsem z Jirkova). Pouze na STB Handan a KAON proběhlo nahrání software (opravdu trvalo až těch avizovaných 15 minut), poté proběhla aktualizace (o nějakou minutku déle - já měl naladěno zrovna ČT2_HD). STB (KAON) se vypnul, zapnul a vše běží normálně dál. zajímavé je, že u STB Handan5000 proběhla aktualizace vzápětí po ukončení nahrání software (ale neřeším to). Na STB někde na konci se pouze objevil kanál s názvem regionální vysílání, kde je ovšem tma a nikdo regionálně nevysílá. kanály zůstaly navolené tak, jak jsem si dal kdysi do oblíbených

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud stále platí, že i DVB-C souvisí s HS Meziboří, kam spadají Teplice i Jirkov, tak kluka přehni přes koleno, ať si nevymýšlí. Pokud je syn už poněkud přerostlý, tak se omlouvám... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud stále platí, že i DVB-C souvisí s HS Meziboří, kam spadají Teplice i Jirkov, tak kluka přehni přes koleno, ať si nevymýšlí. Pokud je syn už poněkud přerostlý, tak se omlouvám... :)

:D Bylo by to nefér. Já u toho byl - viděl jsem to. jedná se o STB Kaon, který mám v obýváku. Bylo to po spuštění kanálu Prima. Opravdu si nevymýšlím

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...