Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Já už se těším, jak si Kaon poradí za dva týdny se změnou času :wink:

Tak jak jste dopadli se zmenou casu ?

Ja tentokrat nacasovaneho nic nemel, takze tady nevim,

ale zato muj Kaon se rozhodl uplne ignorovat zmenu casu a stale se drzel letniho, nepomohlo ani opakovane vypnuti ze zasuvky, ci prepinani mezi muxy.

Nakonec zabral az reset do tovaru.

FW mam 11.11.00.05

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jste dopadli se zmenou casu ?

No já na to koukal jak puk, Kaon (mám ten starší) sice ukazoval pořád letní čas, dokud jsem ho nezapnul, ale po zapnutí a vypnutí už ukazoval zimní. Navíc jsem kontroloval časy nahrávání a ty byly nezměněné! Nechal jsem to beze změn, že uvidím, první nahrávání mám až na pondělí dopoledne. A skutečně se to nahrálo dobře. Druhé teď odpoledne taky. Takže zřejmě něco změnili a Kaon už přechod času zvládnul. Ještě uvidíme na jaře (jestli teda nebude ten konec světa).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem s casy v casovaci uz meli byt vyresene prave v tomto poslednim firmwaru, takze to zrejme funguje.

STB si samo cas neprehodi, musi se na chvily zapnout, aby se ze site nacetl aktualni cas, jenze ten muj kousek to ignoroval a stale ukazoval letni, mozna to bude tim, ze po upgradu na posledni FW nedoslo k resetu na tovarni nastaveni, nekdy je to nutne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Upswing

Ja mám tiež ten novší Kaon, zmena času prebehla hneď pri prvom zapnutí, ale znovu sa posunuli všetky naplánované nahrávania o hodinu. Tentokrát som si ale dal nato pozor a všetko v nedeľu ponaprával, tak nebol "průser" ako minule ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník svedral

Tak mě odešel po ročním bezproblémovém užívání KAON 4003.Z ničeho nic začaly hodiny na něm ukazovat čas posunutý o půl hodiny dozadu.Jindy zase po ukončení nahrávání se nevypnul takže nahrával celou noc.Při nastaveném nahrávání více programu v jednom dni, nahrál jenom ten první v pořadí a ostatní ignoroval.Prostě chudák mašinka se nějak pomátla.

Tak jsem včera brnknul na UPC a dnes v 8.00 už přinesl technik přístroj nový.Tak doufám, že bude bezchybně sloužit aspoň tak dlouho jako ten předchozí.Jenom pro informaci tento poslední je už třetí v pořadí, který mám. Lokalita Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tak pozoruji, že jsou ty aparáty čím dál "spolehlivější". Že by do nich kvůli případným kupcům zamontovávali "kurvítka"? Jenže asi dosud nevychytali správné načasování, aby to o něco málo překročilo dobu záruky. A asi nemají rozlišeno, které přístroje jdou na prodej a které do pronájmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...