Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Jestli to pujde, tak muzes ten ovladac opatrne zkusit rozdelat (pomoci tenkeho sroubovaku postupne odemknout zamky po stranach) , pak staci ocistis kontaktni plochy pod tlacitky, vcetne vnitrni strany tlacitka a vestinou to funguje vpohode dal,

horsi je, kdyz uz odchazi tistak, pak uz je to jedine na vymenu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník upcman

preco mam ten pocit ze kaon ukoncila technicku podporu pre set top box od UPC? uz pomaly rok je od poslednej aktualizacie

ten set top box uz asi nicim neprekvapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555

Skúsim rekapitulovať hlavné nedostatky (vyskytujú sú sa takmer na každom Kaone), TV pripojená cez HDMI:

1. Výpadky obrazu cez HDMI (po chvíli naskočí znova, nie je nutný zásah obsluhy)

2. Náhodný reštart zariadenia

3. Výpadky zvuku pri prepínaní kanálov (potrebné prepnúť na iný kanál a vrátiť späť - zvuk nabehne)

 

Tieto chyby sa vyskytujú v sieti UPC SR a sú spôsobené Kaon-om (mám aj CAM modul v inej TV pre porovnanie, netestoval som správanie Kaon-u pri prepojení cez SCART)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze bod 2. by mohla vyresit moznost vypnout trvalé nahravani na HDD (timeshift), zbytecne to zatezuje STB a zere elektriku.

Jenze to by programatori v Kaonu museli byt trochu pruznejsi.

 

S vypadky zvuku problem nemam (ale je mozne, ze je to tim ze pouzivam jen propojeni pres scart kabel).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi UPC přivezlo tento setobox a chtěl jsem najít radu proč mi při vypnutí nepouští signál do TV. Abych se mohl koukat na tv, tak musi byt setobox pustenej, nebo budu muset pred nej dat rozdvojku. Setobox pouzivam pouze k nahravani a chtel jsem nahravat v HD. Ale jak čtu toto vlákno tak jsem nejspíš šlápnul do pořádného h.... . To, že je to taková obrovská hnusná škatule, to bych ještě pominul/prezil, ale ten nechutnej externí zdroj, a to line ovladani to je proste des.

Začínám po 1 hodině litovat, že jsem nahradil starý Handan CV-6000 tímto krámem. Nastesti jsem si ho nekoupil jenom pronajem tak jim ho nejspis brzo vratim a bude pokoj.

 

Všem pevné nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ti přivezli ten, který je napsán v názvu tematu (B3000), tak ten problém nemáš. Ale ten se už nevyrábí a tobě přivezli B4003. To je ten s tou škatulkou (zdroj) extra zvlášť (model B3000 má zdroj součástí přístroje). Ten problém máš díky nařízení EU (zlatá RVHP) o šetření energií.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...