Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník rokolo

Tak jsem si chtěl včera po delší době pustit rádio a NIC. Při použití tlačítka TV/Radio mi vždy vyskočí tabulka s přehledem TV programů..... Na druhém septoboxu, je to ten základní pro SD vysílání, chodí rádio normálně - 39 stanic. Co s tím???

Upraveno uživatelem rokolo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jano: Máś v Kaone aktuálny posledný SK firmware, ak bude k dispozícii na sieti update, STB si ho stiahne sám. Pri každom zapnutí si verzie porovnáva. Nemá význam inštalovať CZ firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jano

Dik, este by som rad skontroloval ci mam spravnu frekvenciu a ten symbol rate pre updaty cez OTA, napiste mi Balky ake mas ty, dufam teda ze to nie je rozne pre okresy abo neco take. Alebo ked som robil reset do tovarenskeho ( nespravne zobrazoval casovu zonu zmetek :) ) tak by som tam mal asi mat tie spravne hodnoty.

Akurat ze nie som si tym isty lebo ked dam ze update, tak napise ze nie je signal, tka neviem teda, ked pises Balky ze pri kazdom starte kontroluje ....

 

Dik

 

Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...