Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

V sekci Download nejdete novy (zatim testovaci) firmware pro STB Kaon KCF-B3001/4003, ktery by mel opravovat problem s kostickovanim u multiplexu s modulaci QAM 256 (kanaly FANDA HD,Nova cinema HD,Prima COOL HD,Prima ZOOM HD).

Vyzkousejte ho napiste sem prosim vase zkusenosti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrkri

Testovací firmware jsem vyzkoušel. Kostičkování v uvedeném multiplexu (QAM 256) bohužel nezmizelo a programy jsou v podstatě nesledovatelné. Na TV s druhou kartou je vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrkri

To by mohl být, ale TV je připojena přes Kaon a nemá žádný problém. Kabel je nový, kvalitní a před změnou frekvencí žádné se žádné kostičkování nekonalo. Může být TV odolnější vůči rušení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvoch rokoch sa mi porúčal STB Kaon KFC-B3000HCO. Dlho bootoval, občas vypísal 0 kb voľných, nahraval len sem-tam. Pravdepodobne sa pokazil HDD.

Vymenili mi ho za KAON K-B3000HDCO. Má ho niekto? Všetci tu píšete len o KFC-B3000HCO alebo KFC-B4003HCO. Má menšiu škatuľu s osobitným adaptérom. Software a ovládanie rovnaké. V standby neprepúšťa signal ako B4003, ale mne to nevadí. Analog využívam, len keď manželka nahráva 2 programy a ja nemôžem pozerať futbal. :-) Jej by bol málo aj 4-tunerový.

Tie Kaony sa zato pekelne zahrievajú. Nemajú nútené vetranie a chytiť sa pravej zadnej časti prístoja znamená popálenie. Preto asi hardisky tu nemajú šancu na dlhý život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...