Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pafka_024
Zdravím,

mám prosbu o pomoc, dnes, když jsem zapnula set-top-box, místo obvyklého čísla programu se na displeji ukázalo pouze ON a na obrazovce "Není k dispozici video". Set-top-box na nic nereaguje, zkoušela jsem ho několikrát vypnout a zapnout, vypojit a znovu zapojit všechny kabely, ale vždy se na displeji ukáže pouze ON. Nevíte, co by mohlo být špatně? Stalo se to už někomu? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

 

Přesně to samé mi Kaon dělá také. Stačí jej vypnout, znovu zapnout a najede normálně. Podle mě v něm začalo něco odcházet, nejspíš kondenzátory, ale nevím jistě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Testovací firmware jsem vyzkoušel. Kostičkování v uvedeném multiplexu (QAM 256) bohužel nezmizelo a programy jsou v podstatě nesledovatelné. Na TV s druhou kartou je vše OK.

Pokud Vám kostičkují programy je to kabelem... měli jsme to taky.... přijel zadarmo technik a vyměnil káble a vše ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Zajímalo by mě u tohoto Kaonu, zda když se přepínají kanály z jednoho na druhý, objevuje se na obrazovce kromě čísla a jména nového kanálu také název pořadu, který se právě vysílá a název pořadu, co se vysílá po něm, tak jak je to u mého STB Handan CV5000?

Vzhledem k té funkci nahrávání jiného programu totiž o něm čím dál víc uvažuju, ale pouze na pronájem, protože vzhledem k tomu, co tu na foru o něm čtu, bych musel být blázen ho koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Při vlastním přepínání kanálů se názvy nezobrazují....informace lze ale zobrazit posunem "náhledu" na jiný program a ten potom v případě zájmu je možné zvolit...nemyslím tím EPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vyřešily se novým firmware nějaké nedostatky (nemožnost vlastního řazení kanálů, editování nahrávek) tohoto STB? Má ještě nějaké jiné nevýhody oproti Handan CV-6000DVR?

Uvažuji o jeho pronájmu místo CV-6000DVR, ale komentáře na internetu mě trochu odrazují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ti už asi nedají (ten co je v názvu threadu). ten mám ještě já a jsem velmi rád, že nemám ten nový zázrak ( http://www.upc.cz/televize/Prijimaci-za ... ze/hd_pvr/ )

Na ten STB Kaon KCF-B4003 je tady někde dlouhé extra vlákno. hezké počteníčko :D

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sceptre

Zdravím,

včera mi byl vyměněn set top box, protože bootoval až na potřetí, jinak byl celkem v pohodě. Měla jsem ho několik let, problémy začaly až poslední měsíc.

Dostala jsem stejný typ, repasovaný, ale šílím z něho. Pominu, že mu chybí nožička, to není důležité, ale obraz se seká, každou chvíli se sám restartuje, nebo to musím udělat já, protože se na to nedá koukat. Budu znovu volat, ale nevím jestli mi ho vymění po tak krátké době. I kdyby ano, tak se bojím, co to bude zač...

Toť můj poznatek :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...