Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník sceptre

Volala jsem na technickou podporu. Tam mi řekli, že mám resetovat set top box a pak znovu naladit. První část v pohodě, ovšem ladění problém. S tím nastavením, co tam bylo to nenašlo jediný program. Našla jsem nějakou frekvenci tady na foru, tak to našlo většinu programů, co tam předtím byly, zatím nevím, které mi chybí. Ale od té doby zatím žádný restart, tak uvidím ráno. On totiž i včera večer fungoval v klidu, ale dopoledne se každou chvíli sekal a restartoval :-)

Jen tak mimochodem, neměl by tohle dělat technik na místě? On přišel včera s tím, že set top box předem naladil a připravil. U mně ho jen zapojil a pustil, to fungoval, sbalil starý a odešel, nijak ho nezkoušel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Dobracisko

Zdravím a prosím o pomoc, pokud by někdo věděl.

 

Vlastním STB K-B3000HDCO + internet od UPC a při zatížení internetu jsou programy jako je Fanda, Nova Cinema, Prima Zoom, Smíchov a ostatní nepoužitelné. Hlavní programy v HD i bez HD jako je Nova, Prima, ČT jsou bez problémů. Na STB mám nejnovější firmware, zkoušel jsem několikrát tovární nastavení, pro jistotu jsem použil jiný a kratší UTP kabel, jiný router, ale jakmile dojde k velkému zatížení, na programy HD a bez HD se nedá koukat ( pokud je zatížení menší, programy, které nejsou v HD jsou koukatelné ). Technika od UPC bych si zavolal, ale velký problém je v tom, že někdy je několik dní vše v pořádku a bojím se, že chyba je někde na mojí straně a nerad bych platil výjezd technika. Nevíte prosím, v čem může být problém?

 

Děkuji za případnou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dobracisko

Děkuji za reakce a od zásuvky UPC vede ke každému zařízení samostatný kabel. Problém je od doby, kdy začaly přibývat programy Fanda, Cool, Zoom, Smíchov. Bydlím v Příbrami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aja

Dobrý den, umožňuje nějaký firmware kromě verze v11.10.00.04_01.01.24-D8EC_20101202.bin zobrazování znaku u EPG v češtině ?

Chtěla bych z aktualizovat Kaon KCF-B3001HCOC, ale u žádného kromě výše uvedeného to nejde.

 

Přistroj KCF-B4003 funguje bezchybně, ale trápí mě, že informační lišta nezmizí sama, ale musím vždy zmáčknout exit. U jiného firmware sice mizí automaticky, ale zase tam nefunguje čeština.

Upraveno uživatelem aja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...