Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Já to vypnul síťovým tlačítkem na STB. Po chvíli opět zapnul a ............. nic. MeteoTV a RezervaHD4. Musel bych to asi dát do úplně prvotního stavu, znovu naladit kanály a znovu přeřadit oblíbené. To fakt nehodlám. Prostě Kaony nejsou Handany.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vypínáte ten STB?

K načtení NIT a SDT tabulek dochází u Kaonu pouze z "vypnutého" stavu

Nevím přesně jakou tabulku načítal můj Kaon, ale v pondělí jsem jej zapnul a Barrandov Plus SD tam byl po d názvem Meteo a je tam takhle dodnes (a ano, vypínám jej vždy, když přestanu koukat na TV). Barrandov Plus HD tam nebyl vůbec, ani žádná rezerva. Podle seznamu kanálů v muxu tam navíc chyběly ještě další dva čínské kanály. Ale jakmile jsem přepnul na Kino Barrandov HD (je ve stejném muxu), zavřel se mi seznam kanálů (což se děje v případě nějaké změny, jako je třeba název kanálu, pamatuji si to z předchozích změn) a po jeho znovuotevření už tam najednou byl (správně pojmenovaný) Barrandov Plus HD i ty chybějící čínské kanály. Takže nějaké tabulky se načítají nejen při vypnutém stavu... Pravděpodobně se nové kanály někdy nenačítají hned po změně, ale až po naladění daného muxu (já jsem na tenhle mux asi nikdy dřív nepřepnul).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Abych pořád jenom nerejpal :D , tak s povděkem kvituji, že u stanic Barrandov plus se již na displeji neobjevuje RezervaHD4, ale název Barrandov plus. Nemusel jsem vůbec najíždět do nastavení a tím si zničit mé nastavení kanálů dle mé volby. Tímto děkuji, asi technikům, kteří to opravili.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den,

bohužel mi odchází po záruce Kaon HD-PVR. Zakoupil jsem jej před více jak 2 roky přímo v Lica.

Dle všech indicií - závada ve zdroji (vysychající kondenzátor). Ani UPC ani LICA opravu neprovádí - na ty jsem se již obrátil. Prosím, nemáte někdo kontakt na osobu, firmu, která by Kaon opravila? Obešel jsem několik opravářů televizí v Olomouci a nikdo se do toho nechce pustit. Výměna v UPC není možná, na smlouvu mám v pronájmu ještě jeden HD-PVR, potřebuji mít 2...

Moc děkuji

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...