Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcman

To je v prdeli, dnes som zapol moj KAON a polovica HD kanalov pisala bez signalu, ked som dal opatovne prehladat cely TV raster zazracne to nabehlo.

Na slovensku su tie KAONy uz nejaky treti rok a stale ten smejd nejde podla mojich predstav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník mir69

Dobrý den,

 

mám stejný problém jako Jam - viz níže, ale nenašel jsem žádný závěr, setkal se někdo s podobným problémem?

Při nahrávání jednoho pořadu, nelze sledovat jiný program na dalším muxu.

Vypadá to teda na nefunkčnost 2.tuneru? Jak lze zjistit, že odešl,

 

Díky za rady, mir69

 

Re: Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace

 

Příspěvekod jam » ned, 5.5.2013, 20:31

Po několikaletém víceméně bezproblémovém používání KAonu, překvapil dnes Kaon touto závadou: Nelze sledovat jiný MUX než ten, na kterém běží aktuální nahrávání. První, co mě napadlo, že je plný disk a kvůli timeshiftu mě nepustí jinam, ale místa je víc jak 100GB. Je možné, že by odešel jeden tuner a Kaon to nijak neavizoval? Může to nějak souviset s přeskupením kanálů? Ale v seznamu vidím všechny, čili aktualizace pozic proběhla. Nemáte někdo s tím zkušenost?

 

Ještě později zkusím tovární nastavení, nakonec s krvácejícím srdcem formát HDD, ale mám tam filmy, o které bych nerad přišel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymenili mi tento kaon, za iny kus,lebo mal chyby reštartu. Dialkovy ovládac mi dali tiez novy,je to ten isty ako so mal. Lenže na tomto ovládaci nemozem absolutne nastavit tu vrchnu casť cez tie kody TV,aby som mohol ovládat televizor(Sony). Som uz z toho zufaly,na tom istom starom ovládači to išlo!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff prosim ta nemozes to pozriet a linknut,som dlho dnes iba na mobile,nejde to dobre pozriet cez mobil cez tlacidlo hledat.Dost mi na tom zalezi.Ked je to tak ze tie kody su ine,tak je to este oki. Len.to zistit.dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dakujem, nasiel som správny kod na Sony tv,a to kod pre samsung. No UPC ma v tom pekny chaos,su dost trapny.

Dnes som volal na techn.podporu,a taky pajáčik mi hanblivo povedal že to on nevie preco nejde nastavit DO(!!) Žiadne ze zistim atd.

A potom som pisal na facebook stranku UPC,a tam mi poevdali,ze treba skusit restartnut STB :-)) :D

 

STB predsa s tým nemá nič spoločné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník

Zdravím,

mám prosbu o pomoc, dnes, když jsem zapnula set-top-box, místo obvyklého čísla programu se na displeji ukázalo pouze ON a na obrazovce "Není k dispozici video". Set-top-box na nic nereaguje, zkoušela jsem ho několikrát vypnout a zapnout, vypojit a znovu zapojit všechny kabely, ale vždy se na displeji ukáže pouze ON. Nevíte, co by mohlo být špatně? Stalo se to už někomu? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...