Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník hujer

Ne že nejsou pružní, oni totiž jsou úplně neschopní. Možná tam ale ten firmware látá po nocích sekretářka, která kdysi studovala IT školu - to by tak zhruba nějak odpovídalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Pred par tydny vysel posledni update FW, takze pocitam ze pokud se nevyskytne u STB nejaka zavazna chyba, tak dalsi hnedtak asi nebude,

programatori v Kaonu pry nejsou tak pruzni jak to byvalo u Handanu.

Český fw:

- objevuje se časté "Není signál"

- občas se vůbec nenahraje co bylo nastavené

- občas program sice nahraje ale s nesmyslným datem - v jednom případě se mi dodnes nepodařilo záznam vůbec nijak smazat (přeformátovat celý disk jsem nezkoušel a ani nehodlám)

- nahraný pořad má občas nulovou deklarovanou délku

- nepamatuje si kde naposled skončil přehrávání a tudíž nezobrazí správně náhled v seznamu nahrávek

- občas mizí dříve nastavené pořady k nahrání z EPG přestože v seznamu k nahrání stále jsou takže znovu označit v EPG to nejde

- občas se po zrychleném převíjení obraz spustí z úplně jiného místa než na kterém převíjení skončilo

to jen tak co mě teď z hlavy napadlo, našly by se určitě ješte další problémy

 

Slovenský fw mi přišel na první vyzkoušení lepší, nicméně jsem se poměrně brzy musel vrátit k tomu českému protože v tom slovenském je rychlé převíjení totálně nepoužitelné - zcela pravidelně (český jen občas) začíná přehrávat z úplně jiného místa než skončilo převíjení.

 

Ve výsledku tedy ani jeden fw není reálně použitelný a je pouze k vzteku. To mají v UPC opravdu pocit, ze se nyní ve stávájícím fw neobjevují žádné závažnjší chyby??? To je snad hloupý vtip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

soupis chyb jsem poslal pres kontaktni formular pro hlaseni technickych problemu primo UPC. Navrhuji, aby kazdy kdo ma jakykoliv podobny problem udelal totez. Probirani nedostatku na tomto foru zjevne nic neresi, desitky prijatych reklamaci snad alespon nekoho v UPC primeje trochu premyslet. Ale mozna jsem moc naivni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Pred par tydny vysel posledni update FW, takze pocitam ze pokud se nevyskytne u STB nejaka zavazna chyba, tak dalsi hnedtak asi nebude,

programatori v Kaonu pry nejsou tak pruzni jak to byvalo u Handanu.

Český fw:

- objevuje se časté "Není signál"

- občas se vůbec nenahraje co bylo nastavené

- občas program sice nahraje ale s nesmyslným datem - v jednom případě se mi dodnes nepodařilo záznam vůbec nijak smazat (přeformátovat celý disk jsem nezkoušel a ani nehodlám)

- nahraný pořad má občas nulovou deklarovanou délku

- nepamatuje si kde naposled skončil přehrávání a tudíž nezobrazí správně náhled v seznamu nahrávek

- občas mizí dříve nastavené pořady k nahrání z EPG přestože v seznamu k nahrání stále jsou takže znovu označit v EPG to nejde

- občas se po zrychleném převíjení obraz spustí z úplně jiného místa než na kterém převíjení skončilo

to jen tak co mě teď z hlavy napadlo, našly by se určitě ješte další problémy

 

Slovenský fw mi přišel na první vyzkoušení lepší, nicméně jsem se poměrně brzy musel vrátit k tomu českému protože v tom slovenském je rychlé převíjení totálně nepoužitelné - zcela pravidelně (český jen občas) začíná přehrávat z úplně jiného místa než skončilo převíjení.

 

Ve výsledku tedy ani jeden fw není reálně použitelný a je pouze k vzteku. To mají v UPC opravdu pocit, ze se nyní ve stávájícím fw neobjevují žádné závažnjší chyby??? To je snad hloupý vtip...

 

Ani jedno se mi nestává, tedy někdy mám hlášku "Není signál", ale to se stává často v neděli, kdy jsou všichni v bačkorách :) Navrhuji kontaktovat UPC pro výměnu STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jedno se mi nestává, tedy někdy mám hlášku "Není signál", ale to se stává často v neděli, kdy jsou všichni v bačkorách

Před tím FW sem tento problém vůbec neznal. Po jejich vimplementování FW tento problém občas mívám (něco s tím ale museli "na dálku" udělat, protože tento problém není již tak častý. S "bačkorama o víkendech" to evidentně nemá nic společného

Navrhuji kontaktovat UPC pro výměnu STB.

Tak to aby objednali komplet celou novou várku (a že toho už po bytech je habaděj). Obávám se, že by to stejně nebylo k ničemu.

Navrhuji, aby kazdy kdo ma jakykoliv podobny problem udelal totez. Probirani nedostatku na tomto foru zjevne nic neresi, desitky prijatych reklamaci snad alespon nekoho v UPC primeje trochu premyslet.

Pokud zde není konkurence, která by stála za to (tedy alespoň dva stejně silní hráči), nikdo s tím nepohne. Tady jste, vážení, v postkomunistickém státě, kde prioritní není spokojenost zákazníka a práce pro zákazníka, ale získat co nejdříve první milion (peněz), a pak další a další (to se netýká ovšem jen české pobočky UPC, to se týká snad veškerého zdejšího podnikání)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred par tydny vysel posledni update FW, takze pocitam ze pokud se nevyskytne u STB nejaka zavazna chyba, tak dalsi hnedtak asi nebude,

programatori v Kaonu pry nejsou tak pruzni jak to byvalo u Handanu.

 

Opravdu si myslite, ze FW pro UPC CR/SR se vyviji v Koreji?

 

Kdysi jsem mel DVD prehravac Ferguson. Distributorem v CR byl tusim Acomp s.r.o. Pamatuji se, ze aktualizace FW byly velmi caste a hlavne - pochazely primo od Acompu. Byly tedy site na miru primo tady u nas. Doufam v podobny postup i u UPC/Lica.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...