Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Dostat se do položky oblíbené je velmi složité. U všech předchozích set-top-boxů při zmačknutí zeleného tlačítka naskočil seznam oblíbených. Tady k tomu potřebuji čtyři kroky. Určitě by to stálo za úpravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goldanko

Pokial ide o pridavanie novych poloziek do oblubenych, tak tam treba skutocne viac stlaceni, ale to je podla mojho nazoru nie velmi casta operacia, takze to sa zvladnut da. Ak chcete zobrazit aktualny zoznam oblubenych poloziek stlacte "OK" a cervenym tlacitkom sa postupne prepinate na jednotlive zoznamy oblubenych. Mne vadi akurat strasne pomala odozva na prepinanie medzi jednotlivymi skupinami oblubenych poloziek.

 

Dalej mi vadi to, ze ak sa prepne rezim TV/RADIO z TV na RADIO a spat, stb si nepamata aktualne vybraty zoznam oblubenych, ale vzdy sa prepne do zoznamu vsetkych kanalov. Podla mna by si to mal STB pamatat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím Vás všechny.

 

Tento STB od UPC mám cca měsíc. Připojený je před HDMI kabel dodaný se STB k Samsung LE40B550.

 

1. Při zapnutí STB a již zapnuté TV se z reproduktorů ozve cca 5 lupnití.

2. Při procházení EPG se často stává, že na ovládači mačkám šipku pro posun (jedno kterým směrem), informační dioda na ovladači a STB bliká, ale v EPG se nic nepohne.

3. V EPG je název pořadu s diakritikou. Pokud tento program dám nahrát, tak v seznamu nahraného chybí veškeré znaky s diakritikou. Pokud tento nahraný pořad dám přehrát, tak na displayi na STB se diakritika zobrazuje v pořádku.

4. Poslední dobou se stává, že se při sledování živé TV zmizí obraz i zvuk a TV nahlásí, že není signál. V případě, že se nic nenahrává, stačí STB klasicky vypnout a zapnout. Ale v případě, že se něco nahrává, tak pomůže jen a pouze vytažení ze zásuvky.

 

Jak mám mít nastavené parametry na aktualizaci fw?

 

A jedno pozitivum na konec. Před tímto STB jsem měl Handan s HDD a musel jsem používat dva dálkové ovladače. S tímto mi stačí pouze jeden dodávaný.

 

Prosím o radu, jak se zbavit výše uvedených problémů.

 

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny.

 

4. Poslední dobou se stává, že se při sledování živé TV zmizí obraz i zvuk a TV nahlásí, že není signál. V případě, že se nic nenahrává, stačí STB klasicky vypnout a zapnout. Ale v případě, že se něco nahrává, tak pomůže jen a pouze vytažení ze zásuvky.

 

Dnes vyzkoušeno, že stačí vytáhnout HDMI kabel z TV a dát ho zpět. Obraz i zvuk naběhne zpět. Vadný kabel? Vadný HDMI výstup?

 

Ď za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny.

 

4. Poslední dobou se stává, že se při sledování živé TV zmizí obraz i zvuk a TV nahlásí, že není signál. V případě, že se nic nenahrává, stačí STB klasicky vypnout a zapnout. Ale v případě, že se něco nahrává, tak pomůže jen a pouze vytažení ze zásuvky.

 

Dnes vyzkoušeno, že stačí vytáhnout HDMI kabel z TV a dát ho zpět. Obraz i zvuk naběhne zpět. Vadný kabel? Vadný HDMI výstup?

 

Ď za radu

 

Tak se po tomto cca za 10 minut samovolně restartoval.

 

Zítra budu volat na UPC, aby STB uvedli do použitelného stavu. Nebudu jim platit peníze za to, že jim dělám testera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal někdo,že pošlou obnovovací signál,který vyřeší samovolné přesouvání kanálů v oblíbených po tzv.update?Už mě to fakt se...Dnes opět,asi již po dvacáté!Totální nezájem o zákazníky,ať se jdou vycpat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...