Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Upgrade fw a nasledny reset do povodnych nastaveni (sucast upgrade) nieco trva.. router musi potom vykonat full ranging (novy scan celeho pasma) a registrovat sa na CMTS.

Ten fw sice opravuje (lepsi vyraz je maskuje) jitter ICMP (teda ping by mal byt konstantny), ale TCP/UDP spojenia stale vypadavaju.. same old intel puma shit.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Modem UPC COMPAL CH7465LG
  • po 3 týdnech...
Návštěvník KabLe

zdar vedel by mi povedat niekto aka je max rychlost alebo aku rychlost netu mate cez wifi u tohoto modemu?? lebo co mam stary tak je to fakt bieda

Upraveno uživatelem KabLe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bublless

Ahoj s dovolením se vložím.. mě fifina jede bez problému mezi 60-80Mb/s, na kabelu frčím 250-290 Mb/s, ale trápí mě jiný problém.. a to vypadávání modemu.. prostě jede jede a najednou konec a restart... včera mi byl technik vyměnit modem ale porucha či jak to nazvat trvá i nadále..  a protože podle slov technika udělal vše co mohl , včetně krabičky s nižším stíněním ( jeho slova) tak to zkusím ještě tady.. 

 

20-07-2018 17:23:56 warning MIMO Event MIMO: Stored MIMO=-1 post cfg file MIMO=-1;CM-MAC=38:43:7d:5c:a6:3b;CMTS-MAC=00:01:5c:32:1b:b8;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

 

01-01-1970 00:01:18 notice Cable Modem Reboot - trigger ti_reboot by cbn_reboot_monitor;CM-MAC=38:43:7d:5c:a6:3b;CMTS-MAC=00:00:00:00:00:00;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
20-07-2018 17:05:18 notice Illegal - Dropped INPUT packet: SRC=31.13.84.8 MAC=00:01:5C:32:1B:41;CM-MAC=38:43:7d:5c:a6:3b;CMTS-MAC=00:01:5c:32:1b:b8;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0

 

 a tak se to opakuje,  hlavně mě zaráží ten letopočet 1970 🙂 to jsem ještě ani netušil že jednou budu existovat 😄

takže budu vděčný každé chytré hlavě ,protože fakt mě to už neba... 😣😣😣😣😣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bublless
 

Tak to rozhodne nemusi... jak pise sodekcz, to je standardni "pocatek vseho" v Unixu, viz https://en.wikipedia.org/wiki/Unix_time
 

ono to je ten nejmenší problém.. mě spíš zajímá proč mi dělá tu stejnou věc nový modem .....

 to mi žere nervy...

 

 

Tuším, že 1970 může být těsně po rebootu, než si zařízení stáhne aktuální datum a čas z netu.

ok v pořádku .. ale proč se mi restrtuje router ?? 

že se mi ztrácí packety neřeším,normální věc,ale že mě vyhazuje kdykoli se mu zachce z netu mě fakt vytáčí,a jeste víc mě vytáčí fakt že UPC udělalo všechno- nová krabička,router a i tak stejný problém....... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Aniž bych tomu rozuměl... Zatímco konfigurační soubor(y) se stahuje vždy při restartu, u firmwaru (verze software) tomu tak není. Netuším, jak aktualizace fw probíhá, ale rozhodně není synchronní pro celou síť, jak lze doložit i v tomto vláknu...

Můj, zřejmě aktuální, firmware je CH7465LG-NCIP-6.12.18.24-5p4-NOSH. Porovnej se svým... Možná se jen z nějakého důvodu stále neúspěšně opakuje pokus o aktualizaci

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...