Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Tak jsem toho vyzkoušel více, přečetlo to mi to většinu flash pamětí kromě jedné flashky (FAT, zkoušeno i FAT32) a externího HDD (NTFS). Jinak ostatní flash paměti (které STB v pohodě přečetl) byly ve FAT nebo FAT32.

 

Z toho mi tedy vyplývá, že STB dělá problémy paměť naformátovaná v NTFS, i když "namec" tady psal, že 1000 GB HDD mu to přečetlo v pořádku (a to myslím, že bude také v NTFS). Ale proč to nepřečte tu jednu flashku, to by mě docela zajímalo.

 

tomus: Jinak k těm fotkám, připadaly mi v pořádku, nijak nedeformované.

moc se nevyznám v pojmech"FAT a FAT32,potažmo NTFS a je mě to úplně jedno,ale na té 4 GB fleshce byli zkopírovány fotky právě z toho 1000 GB HDD

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propojoval mi to přímo technik, takže je tam jimi dodávaný kabel. Jak budu doma v trošku rozumnou dobu, tak na to kouknu a hodím to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsimnul jsem si noveho problemu, kdyz je na TV nastaven rezim zobrazeni bez overscanu (full pixel, just scan, 1:1, atd.) tak u HD programu je v nahravce (i na zivo) prvnich cca 5 -10 radku obrazu z vrchu nejak posunuto vuci zbytku obrazu.

tzn. kdyz je v obraze vertikalni linie (treba znacka) a kamera jede treba z prava do leva, tak uplne nahore se ten kousek znacky bude zpozdovat za zbytkem obrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Kaona 3 dny a a už 2x se ho zapínal asi na 5x, vždy se na TV objevilo logo UPC, na displeji nápis boot a init a pak se Kaon vypnul a zase zapnul. Toto se opakovalo asi 3x a pak se vypnul úplně. Po zapnutí ovladačem to samé a asi na popáte se teprve chytil. Stalo se to taky někomu, je to na reklamaci?

Občas po mě kaon chce taky CA PIN, proč si nepamatuje po prvním zadání, nebo k čemu to vlastně je?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 68man

Taky se mi objevil tento problém,pak jsem zkusil nezapínat současně stb a tv,ale počkat,až se na stb zobrazí číslo kanálu a pak teprve zapnout tv a problém zatím zmizel,tak nevím,jestli to může nějak spolu souviset?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi objevil tento problém,pak jsem zkusil nezapínat současně stb a tv,ale počkat,až se na stb zobrazí číslo kanálu a pak teprve zapnout tv a problém zatím zmizel,tak nevím,jestli to může nějak spolu souviset?

Tak máš recht, když počkám až stb nabootuje a pak teprve zapnu TV tak bez problémů, když zapnu nejprve TV tak stb nenaběhne.. :shock: Divné.

Taky se mi stává, že občas při přepínaní programů napíše "Není přístup" a musím na program znova najet. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsimnul jsem si noveho problemu, kdyz je na TV nastaven rezim zobrazeni bez overscanu (full pixel, just scan, 1:1, atd.) tak u HD programu je v nahravce (i na zivo) prvnich cca 5 -10 radku obrazu z vrchu nejak posunuto vuci zbytku obrazu.

tzn. kdyz je v obraze vertikalni linie (treba znacka) a kamera jede treba z prava do leva, tak uplne nahore se ten kousek znacky bude zpozdovat za zbytkem obrazu

Mám stejný problém, ale dělá mi to i DVD a XBOX, jediné kde mohu používat just scan je signál z PC, ze všeho ostatního je obraz občas deformovaný, nebo není plocha TV vyplněná celá.. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...