Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Proč mi poté volali z UPC a říkali, že se to budou snažit letos vyřešit?

 

JACK_6428: Kdo vám prosím volal? Asi si budete určitě pamatovat jméno, nebo ve vašem případě jste si ho určitě zapsal. Kromě operátorů nikdo nevolá klientům a už vůbec ze Závišové ulice, kde jsou informace. Pracoval jsem tam léta a volat JACKOVI_6428 by byla kariérní sebevražda, nebo jinému nespokojenému klientovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm a kolik tedy podle tebe zbývá volného místa v DVB-C, když údajně není důvod degradovat obraz a datový tok?

Ono to neni jen o volnem mistu, ale take o financich, ty technologie pro vysilani nejsou zadarmo.

Aktualne mista pro pridavani dalsich muxu asi moc nezbyva, ale analogovy Klasik pomalu konci, takze behem nekolika mesicu bude mista habadej.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník imrek

Jsou někde nějaké náznaky náhrady za program Z1? Já osobně bych se přimluvil za program Kino CS. S klidným srdcem i se ztrátou programu CS film, který se za poslední rok velice zhoršil! (myslím programovou nabídku.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Imrek: K tomu se naprosto přikláním, CSFILM už není to co býval, navíc třeba Pekařův císař a Císařův pekař kterýho dávaj snad jednou týdně už je hrůza...Kino CS podle programu dává lepší filmy z naší historii, napsal jsme schválně provozovateli kanálu když z UPC se člověk nic nedozví. Těším se na únor až zase budou vykřikovat jak rozšiřují nabídku a že mají xy kanalů...stejně to zase bude nějaká blbost pro okrajově zaměřené třeba jako Golf channel :( opět jen řečnická otázka kde je Eurosport2 Bundesliga? Posílají tipy kde na ní lákají a zase nic... holt pravá ruka neví co dělá levá :(((( až se i k nám natáhne optika tak sbohem UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych rozhodně neměnil. Mám Kino CS, Doku CS a Muziku CS na satelitu /Skylink/ a děs a běs. Několik málo "premiér" za měsíc a neustálé denní opakování. Navíc Kino CS má úžší časový záběr co do letopočtu vzniku filmů. Nejvíce mi ale vadí to neustálé omílání stejných filmů - když ne denně, tak obden stejný film.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, uz loni tu nekdo psal ze Kino CS melo na lonky rok nakoupene jen asi 200 filmu, proto ho UPC ani nechtelo vzit do nabidky, CSFilm bych nemenil ani nahodou.

A stejne jsou to jen spekulace, nahrada za Z1 bude kdo vi kdy.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Groveer : Kino CS podle programu dává lepší filmy z naší historii

 

Tak to bych neřekl. CS Film dává občas i lahůdky z němé éry filmu. Také "soft" propagační filmy z padesátých let nejsou tabu. Ale i novinky devadesátých let a z poslední doby. Řada těchto filmů mi ale připadá jako dost jalové. Někdo chce i slovenské filmy, taky jsou a patří k naší společné historii.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou někde nějaké náznaky náhrady za program Z1? Já osobně bych se přimluvil za program Kino CS. S klidným srdcem i se ztrátou programu CS film, který se za poslední rok velice zhoršil! (myslím programovou nabídku.)
-Co to kecáš za blábol,CSfilm je perfektní kanál,s KinoCS kanálem,by byla dobrá kombinace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník imrek
Jsou někde nějaké náznaky náhrady za program Z1? Já osobně bych se přimluvil za program Kino CS. S klidným srdcem i se ztrátou programu CS film, který se za poslední rok velice zhoršil! (myslím programovou nabídku.)
-Co to kecáš za blábol,CSfilm je perfektní kanál,s KinoCS kanálem,by byla dobrá kombinace.

Kecy a bláboly tady předkládáš snad jen ty, anonymní blbečku. Nejprve si zjisti, co znamenají slova diskuzní fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...