Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

No ja slysel o jinem kanale nez vami zminovany Viasat Nature, ale uz je druhy lednovy tyden a stale nic, takze se to jako obvykle zase nekde zadrhlo.

 

Hm, tak to je na jednu stranu hezké, ale nechápu, proč to zase někde vázne. Škoda. Snad ten program ale bude v HD :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja slysel o jinem kanale nez vami zminovany Viasat Nature, ale uz je druhy lednovy tyden a stale nic, takze se to jako obvykle zase nekde zadrhlo.

tak já osobně jsem nic neslyšel,ale viděl na Upc expres,jak jsou mezi různými pořady upoutávky na různé kanály,upoutávku právě na Viasat nature.samozřejmě na konci proběhla hláška "pro objednání volejte na číslo ......".z toho usuzuji,že tento program budou co nevidět přidávat do svoji nabídky.a jelikož tento program nemají ještě registrovaný u rrtv,tak jsem myslel,že si ho na nejbližším zasedání,což bylo v úterý a ve středu,zaregistrují,aby ho mohly co nejdříve přidat

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, koho vic namichnu, ale myslim si, ze tech sportovnich kanalu je az-az.

Nejlepe by udelali, kdyby je dali stejne jako ruzne Relaxy a pod. za priplatek.

Sorry, ale 3 x fotbal, vecer hledet na poker.

To za chvilku tam jeste bude chybet pexeso, clovece-nezlob se a podobne.

ESPN - kdyz nebude, nic se nedeje. Motor uz tez neni, a co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko
Tak včera jsem jako mnozí z vás zjistil že mi nejedou ty Discovery programy. No a dnes mi Science a World už zase jedou. Nejede akorát ten travel living.. Takže vaše intervence u UPC zabrali? :)

 

Oni dali cely ten multiplex s tymito Discovery kanalmi ako FTA, cize preto je ich mozne sledovat. Som zvedavy, za ako dlho tento problem vyriesia. Moju ziadost na KC odovzdali na reklamacne oddelenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67
Nevim, koho vic namichnu, ale myslim si, ze tech sportovnich kanalu je az-az...

Ono je to otazka co preferujes. Me treba nazajimaji prirody, spektra a podobny, ty at si strci do spic a pridaj pet sportovnich programu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bychom se letos mohli dočkat spuštění české mutace SyFy:

http://www.parabola.cz/zpravicky/13401/tariq-syed-sefem-universal-networks-international-pro-ce/

tak v čr tento kanál ještě ani nevysílá a ty už sníš o české verzi.trochu trpělivosti :)

 

Tak jeho úkolem bude mj. spustit nové kanály na našem trhu a myslím, že moc možností na výběr není - SyFy Channel, 13th Street, Diva Universal, Universal Channel HD

:)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...