Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Kdyby si tak každý mohl namixovat to co opravdu chce ! Každý svůj idividuální balík programů. Technicky by to snad šlo. No jo, ale jak to nastavit cenově. Určitě bych tak čtvrtinu až třetinu z těch programů co mám, neobjednal.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná neobjednal, protože výsledná cena by mohla být i vyšší než platíš teď.

 

Programové společnosti nemají zájem být prodávány per program.. Pokud na to přistupují tak za mnohem vyšší cenu.

Krásně je to vidět u CSlinku - vybrané jednotlivé programy stojí 42 - 100 Kč (při objednání na 1 rok) a balíček, který obsahuje mimo jiné 2 programy á 100Kč stojí jen 180 Kč ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby si tak každý mohl namixovat to co opravdu chce ! Každý svůj idividuální balík programů. Technicky by to snad šlo. No jo, ale jak to nastavit cenově. Určitě bych tak čtvrtinu až třetinu z těch programů co mám, neobjednal.

jestli mě pamět neklame,tak ve své době měl Karneval jeden balíček,který si zákazník sestavil podle svého,max. ale 6 programů v balíčku

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono by bylo úplně nejideálnější, kdyby v nabídce existovaly jak balíčky podle tématu, tak podle jazyku. Například těch jazykových by mohlo být několik - německý, ruský, španělský, francouzský, arabský, indický. Krom toho by bylo také fajn, kdyby byla možnost si placený kanál zakoupit jen na určitou dobu - příklad... zrovna dávají třeba na HBO film, které nemám měsíčně předplacené, tak si přes STB zaplatim HBO jenom třeba na ty 2 hodiny, co poběží ten konkrétní film. Nebo třeba na nějakým kanálu (Eurosport, MTV) běží nějaká speciální událost, tak si předplatim jen je a jen na určitý čas (třeba jeden večer). Nemluvě o tom, kdyby tu byla možnost také VOD. Mít tohle všechno u českého UPC, nestěžuju si a jásám. Bohužel mám pocit, že se toho všeho nedočkáme dříve, než za 5 let, zda-li vůbec. :roll:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono by bylo úplně nejideálnější, kdyby v nabídce existovaly jak balíčky podle tématu, tak podle jazyku. Například těch jazykových by mohlo být několik - německý, ruský, španělský, francouzský, arabský, indický. Krom toho by bylo také fajn, kdyby byla možnost si placený kanál zakoupit jen na určitou dobu - příklad... zrovna dávají třeba na HBO film, které nemám měsíčně předplacené, tak si přes STB zaplatim HBO jenom třeba na ty 2 hodiny, co poběží ten konkrétní film. Nebo třeba na nějakým kanálu (Eurosport, MTV) běží nějaká speciální událost, tak si předplatim jen je a jen na určitý čas (třeba jeden večer). Nemluvě o tom, kdyby tu byla možnost také VOD. Mít tohle všechno u českého UPC, nestěžuju si a jásám. Bohužel mám pocit, že se toho všeho nedočkáme dříve, než za 5 let, zda-li vůbec. :roll:

VOD se dočkáme dříve :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
VOD se dočkáme dříve :wink:

 

Osobně jsem zvědavý, jak velký bude o VOD zájem. :D Většinou to bývá tak, že se sice po něm hodně volá, ale když pak je, tak už se nikomu těch 30-50 Kč za film platit nechce. :wink:

Já bych raději HBO OD, které je už v ceně za odběr HBO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26:

 

Vím, příští rok...ale příjde mi komické, že tak pozdě. UPC na tom pracuje už hodně dlouho a pořád bez výsledku. To, co je jinde standardem, je u nás o léta později. Hlavně, že už se tu prodávají 3D televize, na kterých si pustím 3D krajinu na HD+...Příjde mi to tady jako v Koucourkově. Co by se řešit mělo se neřeší a co se řešit nemusí se zbytečně řeší, takže není pořádně ani tohle, ani tamto. VOD je minimum i maximum, co od UPC čekám. Jestli někdy zavedou jazykové balíčky a předplacení kanálů na hodiny, asi se na ně přestanu zlobit. Ale jak vidíš, je dost věcí, co by si měli nejdříve dát do pořádku, viz. můj mail Malinovi. Až budou přidané další kanály, navýší se datový tok a navýší se rozlišení, pak ať si hrajou s VOD, 3D, atd. Měli by nejdřív dodělat pořádně jedno a pak si hrát s druhým. Ale jak se říká... Hlad má velké oči.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já netvrdím, že nejsou, ale na druhé straně ze svého okolí, známých, kolegů z práce atd. neznám nikoho, kdo by Starter měl, všichni mají alespoň nabídku Standard nebo vyšší. Platit 302 Kč/měsíčně co je buďto v DVB-T zadarmo nebo ze satelitu za jen za jednorázový poplatek je totiž celkem nesmyslné.

 

Upřímně, také si nedovedu představit platit Starter proto, abych měl oproti DVB-T navíc slovenské programy, které vysílají minimálně z třetiny to, co naše televize. To bych UPC ihned zrušil.

 

To je naprostá pravda, souhlasím.

Jsem pro německý balíček, který je dnes na Slovensku. A stejně tak ORF 1 je vynikající program i pro německy nehovořící čechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky
A stejně tak ORF 1 je vynikající program i pro německy nehovořící čechy.
Tak já německy neumím, takže i když je program sebelepší, nezaujme mě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...