Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

tak to mě také. Přidal bych STV3, TV Doma, MTV Europe, FIlmbox Family. To by se mi líbílo. Ale pochybuji. UPC ty programy má registrované téměř rok možná víc a skutek utek. Nevím jaký je rozdíl při vyjednávání zařazení satelit nebo kabel. Nechápu a pochybuji, že ty programy UPC zařadí od května. Slibovali loni do Vánoc a nic, teda neřekli do kterých :?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kamil

Nevím proč my měla zase přidávat MTV europe. Kdyxž jsme se konečně dočkaly MTV czech . Trošku přemýšlej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

Tak dnes mě proběhlo doma celkem 8 aktualizací. Program teda žádnej nepřibyl ale nevíte co se změnilo při tolika aktualizacích dnes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mě proběhlo doma celkem 8 aktualizací. Program teda žádnej nepřibyl ale nevíte co se změnilo při tolika aktualizacích dnes?[/quote

nejsem v republice,tudíž nemohu zaručeně říci,co se změnilo,ale v minulosti při takovém množství aktualizací se změní třeba jenom malé začáteční písmeno za velké a naopak,ale celkově se nic nezměnilo

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Dnes probehli minimalne 3 aktualizace,lokalita Brno-Lesna,zatim zadne zmeny nezpozorovany,vi nekdo co aktualizace obsahuji?Pripadne co se konkretne aktualizuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...