Přejít na obsah

Nový FW v1.14 pro DVR CV-6000


Návštěvník Alek

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Včera měl můj DVR černý den - a to doslova :-) Začala to odpoledne Prima (černo), pak večer Film+ s tzv. poločernou - tj. při zvoleném Film+ nahrávka šla občas přehrát, občas přeskakoval vadné části, v noci černá z AXN SF a náhodně přerušené nahrávání z HBO (z celého filmu nahrál cca 400 MB a pak toho nechal). Občas to proložil nahrávkou, která šla přehrát - ale společným znakem těch povedených je, že začátek (cca 1 minutu) přeskáčou rychle a pak teprve jdou normálně přehrát.

 

Kdyby ještě zatuhnul, tak mi snad předvedl všechno, co umí :-) To by ale bylo moc radosti najednou, stačí, že vytuhnul před 14 dny, samozřejmě hned po tom, co jsem vytáhnul paty z baráku, takže to, co jsem následujících pár dnů chtěl mít nahrané, musím pracně postahovat z netu :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vypínáš ho nebo ne? Já ho nevypínám (resp. nedávám do standby), protože je to nejjistější obrana proti jeho pokročilé skleróze a občasnému zapomenutí začít nahrávat.

 

No a všechny tyhle anomálie vždycky opravím tím, že ho pošlu do standby a zase zapnu - a hned je na nějakou dobu pokoj - v tomhle případě sekal latinu deset dní než mu hráblo.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, a fakt sem tam dle nálady nevynechá nějaké nahrávání?

Typicky - kouknu, že nenahrává, ač by měl, probudím ho ze standby a hned na displej vyskočí REC1 (ev. REC2, REC3, REC4, podle toho, kolik toho prospal) a začne nahrávat.

 

Čili možná lokalizace černého problému - co všechno změní přepnutí do standby a následné zapnutí? To už by programátorům mohlo pomoct, ne? Normálně jim tam něco někde přeteče, jiné záhady (signál, kabel) bych v tom opravdu nehledal.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
V posledni dobe me DVR nahral vse co mel s probuzenim jsem problem nezaznamenal.

mne to slapalo ok par mesiacov, az sa to zacalo drbat tento tyzden

holt, zjavne to muselo zas raz prist

 

keby ten handan nebol aspon taky kreten, ze ked raz zblbne, tak nahra vsetko zle rad-radom (teda v pripade, ze ho clovek nevypina)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník
Chysta se update firmwaru pro Handan DVR CV-6000, pokud mate nejake pripominky k fungovani tohoto STB, tak nevahejte a napiste je.

Pokud mám nastaveno automatické prodloužení nahrávky a naprogramuju nahrávání 2 po sobě jdoucích programů z 1 kanálu, stanou se 2 věci:

1. Ve chvíli, kdy se má spustit 2. nahrávání a 1. nahrávání ještě běží, se začne objevovat hláška o "Spuštění nahrávání" a tvrdošíjně se opakuje v cca půlminutových intervalech až do doby, kdy 1. nahrávání skončí.

2. Druhá nahrávka je pouze černá obrazovka.

Takže se vždy musí programovat ručně tak, aby 1. záznam končil dřív, než se spustí 2. Možná by bylo lepší, kdyby ty dvě nahrávky spojil Handan do jedné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...