Přejít na obsah

Vrácení STB?


tramin

Doporučené příspěvky

Tak dnes přijel technik a měli jste pravdu.I když měl v papírech napsáno vrácení původního STB!tak to přes Prahu domluvil.Jen by mě ještě zajímala jedna věc.Mám na 10 dnů k dispozici kompletní nabídku,ale například u XXX kanálů to po mě chce pin.Je tím myšleno 1234,nebo si ho musím někde zjistit?Dík

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes přijel technik a měli jste pravdu.I když měl v papírech napsáno vrácení původního STB!tak to přes Prahu domluvil.Jen by mě ještě zajímala jedna věc.Mám na 10 dnů k dispozici kompletní nabídku,ale například u XXX kanálů to po mě chce pin.Je tím myšleno 1234,nebo si ho musím někde zjistit?Dík

ty xxx kanály ti pojedou až po 22 hodině.a stejně budeš muset zadat ten kod

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Technik musi STB naladit a zprovoznit, abyste si pak nestezoval, ze to nejde. Puvodni STB si samozrejme muzete ponechat.

 

Když jsem ještě měl DigCATV, a přiobjednával jsem si DVR, tak mi operátorka oznámila, že kdybych si chtěl ponechat H5000, tak si musím zaplatit poplatek 500,- za vybudování druhé zásuvky. Víc o tom nebatovat nehodlala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik musi STB naladit a zprovoznit, abyste si pak nestezoval, ze to nejde. Puvodni STB si samozrejme muzete ponechat.

 

Když jsem ještě měl DigCATV, a přiobjednával jsem si DVR, tak mi operátorka oznámila, že kdybych si chtěl ponechat H5000, tak si musím zaplatit poplatek 500,- za vybudování druhé zásuvky. Víc o tom nebatovat nehodlala.

asi tak. objednat jsem máti DVR a s operátorkou sem se domlouvali na tom,že bych si nechal i základní STB,jako že bych si za DVR hodil vlastní rozbočovač a koaciálem to propojil se základním STB.prý není problém,ale když se projeví nějaká závada na základním STB,třeba kostičkování,tak že se bude výjezd technika platit.odůvodnili to tím,že UPC ručí za kvalitu signálu orig.kabelem dodávaným od UPC od zásuvky k prvnímu STB.pakliže bych i po tomto upozornění chtěl stále ten druhý STB,tak že mi technik za 1 KČ namontuje rozbočovač,natáhne jejich koaciál v délce cca 10 m ke druhému STB a když se projeví závada,není žádný problém,výjezd technika se neplatí

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přiznám se, že mne ve výše uvedeném příspěvku trochu vyděsila informace o tom, že za novou zásuvku chce UPC 500 Kč. V našem domě (resp. v celém městě) zprovoznili digitální TV teprve nedávno a ve středu u nás byla dealerka s oznámením, že zprovoznili digitál, internet a telefon (dosud u nás byla jen analogová TV) a zároveň brala objednávky. O internet a telefon jsme zájem neměli, ale digitální kabelovku jsme si objednaly s dvěma DVR a dealerka doporučila, že kvůli lepší kvalitě by bylo vhodnější vybudování nové zásuvky, než rozbočovač. Když řekla, že nová zásuvka bude za korunu, souhlasily jsme. Teď mám ale obavy, jestli nás ta dealerka nevodila za nos. Opravdu bude nová zásuvka jen za korunu, nebo se otec v příštím SIPU dočká nepříjemného překvapení v podobě 500 Kč přirážky za novou zásuvku? Mám z toho obavy i pro to, že ta nová zásuvka má být u mě v pokoji a tudíž, pokud to bude za 500, by otec ty prachy pak chtěl po mě. A já rozhodně nejsem ochoten těch pět stovek za zásuvku dávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...