Přejít na obsah

Vrácení STB?


tramin

Doporučené příspěvky

No, zatím nám nic nenainstalovali, jenom jsme s dealerkou sepsali objednávku, s tím, že technik teprve příjde.

Ale teď jsem si všiml na webu UPC, že tam mají akční nabídku instalace za korunu. Tak jestli se ta nová zásuvka nedá schovat pod to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník UPC-021

Já jsem si taky objednal novou zásuvku při pořízení DVR, ale místo nové zásuvky jen do původní dali rozbočovač a z toho jde kabel přes půl bytu až do mého DVR. Cena byla 1 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Požádal jsem o vybudouvání zásuvky tedy druhé vedle v pokoji. Takže za vybudování jsem zaplatil 500,- a za dva STB 6000 a 7000 jsem platil celkem 300,-. Před tím jsem to měl tak, že do původní zásuvky jsem dal splitter a z něj dva koaxy do dvou TV. Pokud jde o kvalitu tak nyní je to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Pouze vyměnili původní zásuvku za průchozí. Nejsem technik, ale vím, že UPC používá dva typy zásuvek koncovou a průchozí. Pokud průchozí znamená že je tam splitter tak prosím, ale já do vnitř nevidím. Ale v instalaci se o ničem takovém nemluví. Tak popisuji jak to dělali u mně. I když zde před tím bylo více techniků a někteří se vyjádřili nechvylně o těch , kteří to dělali před nimi. Totiž stále asi platí to, co prohlásil jeden z pracovníků UPC "co technik to individualita" a potom co zde dělali tomu oipravdu věřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Průchozí -

funkce to má v podstatě stejné jakoby tam byl splitter a i útlum bude podobný jako kdyby tam byl splitter.

Co technik to individualita - to souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...