Přejít na obsah

Vrácení STB?


tramin

Doporučené příspěvky

Návštěvník yoky

Tomus první zásuvku a rozbočení mi řešili tak, že do ní udělali díru a natáhli z toho krátký koax na který jsem připoji kabel k TV. Pak přišel druhý a málem mne obvinil, že jsem si tuhle prasárnu uděla sám. Třetí (pamatuješ jak jsem psal o těch věčně vypadnutých kanálech) přišel zakroutil hlavu a zase se v tom vrtal. Pak přišel další a ten vyměnil zásuvku a dovybavil tou druhou. Bohužel jsem neviděl do ní tak nevím jak to uvnitř vypadá. Jinak ta druhá má tři výstupy (TV radio a net) a ze zadu je do ní jde kabel coax. Tu nechali volně na skříni prý dkdybych si to rozmyslel s místem.

 

Jak píšeš kde na té zásuvce to zjistím? mrknu a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás nakonec taky žádnou zásuvku nedělali. A protože jsme už sami měli z původní zásuvky rozvod na 3 TV přes 2 rozbočovače (a prý kvalitnější, než jaké měl sám ten technik k dispozici :D ), tak se u nás nic neměnilo a jenom se připojili set-top boxy. A zatím to funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
U nás nakonec taky žádnou zásuvku nedělali. A protože jsme už sami měli z původní zásuvky rozvod na 3 TV přes 2 rozbočovače (a prý kvalitnější, než jaké měl sám ten technik k dispozici :D ), tak se u nás nic neměnilo a jenom se připojili set-top boxy. A zatím to funguje bez problémů.

 

u nás to proběhlo tenkrát naprosto stejně , nic nedělal jen zapojil další stb a i tak si naůčtoval 500kč :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...