Přejít na obsah

Sekani obrazu


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník radek.pokorny

Potvrzuji stejný problém v lokalitě Brno - Královo Pole. Velmi časté zasekávání a kostičkování - i několikrát za minutu, černá obrazovka při rychlém přepínání programů - pomůže jen vypnout a znovu zapnout :-) Mám DVR CV-6000. Dělá asi 5 dní. Dřív nedělalo - na nic sem nasahal ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaF

Potvrzuji Brno - Židenice - Viniční ul. Už skoro týden přesně tytéž příznaky. Hodně nás to doma zlobí. Pokud slibují týden tak to se dá možná vydržet. Jinak to ale fakt zruším. :evil:

 

P.S. Zkoušel jsem volat UPC, abych si postěžoval. Ale z "technických důvodů" prý podpora nejede. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník valyhonda

Toto mi napsali!!!

 

Na Váš settop box byl zaslán obnovovací signál. Prosíme o zanechání zařízení v pohotovostním režimu (zapnutí na jakémkoliv programu) a následné doladění, případně uvedení do továrního nastavení. Je nutné taktéž zkontrolovat dotažení koncovek koaxiálních kabelů a scart kabelu. Pokud závada přetrvává kontaktujte prosím naše klientské centrum pro případné domluvení návštěvy technika.

 

Je to cim dal horsi i sekani a kostickovani...ted se divam na biathlon na eurosportu a to kostickovani nekdy je strasne...Zlínsko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Toto mi napsali!!!

 

Na Váš settop box byl zaslán obnovovací signál. Prosíme o zanechání zařízení v pohotovostním režimu (zapnutí na jakémkoliv programu) a následné doladění, případně uvedení do továrního nastavení. Je nutné taktéž zkontrolovat dotažení koncovek koaxiálních kabelů a scart kabelu. Pokud závada přetrvává kontaktujte prosím naše klientské centrum pro případné domluvení návštěvy technika.

 

Je to cim dal horsi i sekani a kostickovani...ted se divam na biathlon na eurosportu a to kostickovani nekdy je strasne...Zlínsko...

 

Hm, docela komická odpověď od nich, takže půlce republiky se náhle povolily konektory nebo pokazily koaxiální kabely...

 

Kontrola scart kabelů, kde je signál již převeden na analogový, je blbost, když to kostičkuje, je problém v digitálnílním signálu - takže před STB nebo přímo v něm. Co taky od nich čekat, že by někdy přiznaly chybu to asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto mi napsali!!!

 

Na Váš settop box byl zaslán obnovovací signál. Prosíme o zanechání zařízení v pohotovostním režimu (zapnutí na jakémkoliv programu) a následné doladění, případně uvedení do továrního nastavení. Je nutné taktéž zkontrolovat dotažení koncovek koaxiálních kabelů a scart kabelu. Pokud závada přetrvává kontaktujte prosím naše klientské centrum pro případné domluvení návštěvy technika.

 

Je to cim dal horsi i sekani a kostickovani...ted se divam na biathlon na eurosportu a to kostickovani nekdy je strasne...Zlínsko...

 

A to je duvod, teda tato odpoved, proc bych do Jupisi nevolal (pokud vim, ze zavada neni na mem prijimaci). Naposled jsem se po obnovovacim signalu den nekoukal na placene programy :cry: Nezbyva nez cekat :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto mi napsali!!!

 

Na Váš settop box byl zaslán obnovovací signál. Prosíme o zanechání zařízení v pohotovostním režimu (zapnutí na jakémkoliv programu) a následné doladění, případně uvedení do továrního nastavení. Je nutné taktéž zkontrolovat dotažení koncovek koaxiálních kabelů a scart kabelu. Pokud závada přetrvává kontaktujte prosím naše klientské centrum pro případné domluvení návštěvy technika.

 

Je to cim dal horsi i sekani a kostickovani...ted se divam na biathlon na eurosportu a to kostickovani nekdy je strasne...Zlínsko...

 

twe. to je dementní odpověď asi jim taky napíšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...