Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fingon1
Fingon1 a jak dluho ti rekli ze ten vypadek bude trvat? Me ani nic neposlali na mejla ze se omlovaji..mysleli si ze si polovicni rychlosti asi nevsimnu.. :shock: Jak dlouho to mas snizene na polovinu? Jenom doufam ze to nebude fakt mesic :( A co ti rekli jaka je pricina problemu?

 

To co tobe, az sem se ozval, ze prej sou v me lokalite technicke potize (prd potize, potrebuji dat muj bandwitch novymu zakaznikovi odvedle :-)). No sleva na internet byla na fakture celkem v poradku, problem byl se slevou na kabelovku, kde mi totalne posr.. fakturu, navic mi zrusili slevu v akci na balicek Darwin (50 kc misto 100 kc) pac prej mi pozastavili sluzby diky neuhrazene fakture!!! :evil: problem je v tom, ze to oni se pokouseli strhnout si inkaso ze spatneho uctu a pak se neobtezovali to zkusit z toho praveho a tak vznikl nedoplatek, ktery uz je zacalovany.. No proste bordylek a la velke spolecnosti. Uz sem jim reklamoval fakturu a napsali mi ze to jako ze berou ale ze se to projevi az na dalsi fakture. :-D Ja se asi pose..ru smichy, to stejny mi rikali v lednu ze se to objevi na unorove fakture, a ted v unoru kdyz ji zesra..li tak mi reknou ze se to objevi na breznove, jeste ze mam 2 mesicni reklamacni lhutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

To asi ví jen UPC.

Podle omylem zveřejněného harmonogramu, bys měl v únoru mít 8M/0,5M.

Ale cílových 13M/1,5M se u tarifu Easy zvedlo na 15M/1,5M.

No a hlavně ti to do konce března klidně může kolísat sem tam, protože na tom pracují. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

zdravím, někteří jste na tom ještě dobře... já mám objednanou službu 20M... v únoru to vypadalo takto:

 

417666776.png

 

a teď takto:

 

439263595.png

 

lokalita Jirkov, Chomutov dle slov technika UPC totálně přetížená síť CMTS. A prý se na odtranění závady pracuje.... ale kdy dojde k nápravě? to je ve hvězdách :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám tarif UPC 10 M a poslední týden v březnu jsem měl rychlost 5/0,5 Mb. Od prvního dubna se to vrátilo zpět na 10/1, ale posledních pár dní mám zase 5/1 Mb. Alespoň že ten upload zůstal. Zajímavé je, že soused ve stejném domě má normálně 10/1 Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...