Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

to Fingon 1: Myslim si, ze na rychlosti zalezi hodne uzivatelum, ale dejme tomu, ze kdyby to jelo rychle (coz mne jede nominalkou a jsem za to rad, nebot mne na rychlosti take zalezi), ale net by byl nestabilni, tak by ti rychlost byla na dve veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

Ja mel extreme, cily bych mel ject 30Mb. Misto toho jedu 10-15 a hluboko po pulnoci se to vysplha i nad 20. Ve spicce realne tak 2-5Mb. Zezacatku ledna mi to pritom povetsinou jelo 30Mb. Doufam ze do toho brezna dokonci zrychlovani, prestanou se v tom vrtat a me to pojede tech 30Mb stabil 24h denne 7 dni v tejdnu jako to jelo driv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný problém, místo 14Mb to jede 6Mb a ztrácí packety. Volal jsem, bylo mi řečeno, že do týdne to v ulici opraví a od té doby ticho po pěšině... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Fingon1: Ale ja se s temi klienty bavim a kdyz jim reknu, ze budou mit net vyrazne rychlejsi, tak rikaji, ze to ani nepotrebuji. Nejcastejsi pozadavek je, aby byl net stabilni, bez vypadku a aby nemuseli cekat na nacitani stranek. Nesetkal jsem se s tim, ze by nekdo resil, ze mu to jeste nezrychlili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

2KUFI: Podle textu na kontaktím formuláři

Navyšování rychlosti internetových služeb:

Vážení klienti, již během ledna 2009 navýšíme rychlost nabídek Extreme a Professional. U ostatních nabídek půjde o postupný proces, který potrvá do konce března.

By ti to mělo jet 30Mb od ledna. Já bych ještě pár dní počkal a začátkem února bych si už stěžoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel polovicni rychlost na UPC easy 1 tejden pred vanocema ... od ty doby zas 4mbit/256 .... v lednu restart modemu ... a od ty 6mbit/256 ... zatim podle planu ... az na to tejdenni snizeni ... zatim taky spokojenost ... zadna ztratovost paketu ... zadny vypadky ... pingy 10-15 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1

Jasne vsechno ok. Ale jen rikam tyto teze:

 

1) UPC oficialne nezverejnilo harmonogram nejenom ze na podzim jak slibovalo v prohlaseni i emailech ale neni dokonce ani ted v pulce ledna. Duvodem je to aby se krylo, aby lidi nevolali rozcilene na linku, ze nemaji nove rychlosti, a aby to nebylo pravne napadnutelne, nemuseli davat dalsi slevy ze zakona atd.. (Ehm a duvodem proic rikam slovo ROZCILENE je ten ze nejde o rychlosti :-) ale jde o cenu jakou za tyto rychlosti (ted dokonce polovicni) plati!!!!! To znamena pokud si plati za Light 800 Kc a jede mi 3 Mbps/256kbps za 800 kc a druhy ma 20 mbps/1500kbps take za 800 kc tak to je zcela evidente protipravni chovani, spotrebitel ma pravo prinejmensim na slevu.)

 

2) Ja si osobne myslim, ze rychlost nad 8 Mbps je pro me zbytecna. To je snad jasne vsem. :-) O stabilite UPC se uz vubec nebavim. Pro me bylo UPC dycky v pohode, vypadky byly ojedinele a net mel vzdycky vybornou odezvu. (mozna i proto ze jsem na rozvodech stareho Karnevalu - takze jemu hlavni dik). O tom se snad bavit nemusime, takze argument ze lidi maji byt radi za to, ze jim to vubec jede, nacitaji se stranky a je dobra odezva je teda dost ubohy. Nic proti, ale tahle veta by se spis hodila na internet od O2, ne od kabelovky.

 

3) A co se tyce polovicnich rychlosti. Tak to samozrejme podraz je, pokud zakaznika s tim neseznamim, neuvedu duvody a nereknu v jakem horizontu se obnovi rychlost za jakou si plati, nemluve o tom, ze v prohlaseni mu mazu med kolem huby a slibuji vetsi rychlosti..

 

Tohle jsou proste veci, ktere me na UPC stvou. Jinak jsem ale rad, ze sem u kabelovky, pac mit nejake ADSL tak to je na provaz.. Verim, ze se to "casem" UPC podari nak zfackovat tu rychlost, ale momentalne to proste drsne nezvladaji.. A promin opravdu nebudu UPC dekovat za to, ze mi to jede polovicni rychlosti nez posledni 3 roky (nemluve o uploadu, ktery je taky polovicni a potrebuju ho moizna vic nez down).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...