Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

Tak to se nemůžeš divit, když jsi notorický stahovač . :wink:

 

co znamena notoricky stahovac? ze mam hd kameru 1080p, natacim nase zapasy a treninky a posilam je kamosum a oni mne pak svoje?

to se muze jit upc s svoji populistickou reklamou o navysovani a rychlostech bez fup a agregace bodnout.

navic, kdyz porovnam treba pripojeni upc a netboxu do nixu a jejich pocet zakazniku, tak se dostanu k velkym rozdilum, tak prosim, prestan neco rikat o stahovacich a probud se a koukni poradne na to, co upc vlastne nabizi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1

Tak to vypada ze UPC o vikendu zase rapidne snizuje rychlosti a to az na tretinu tech co navysilo v unoru. Doufejme, ze je to prechodny stav.. Nerad bych tu opet vykladal pohadku o lidech co nedokazi drzet slovo. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo tak nějak ... tejden na rychlosti 9mbit/512kbit ... a ted jsem zas na rychlosti 2mbit/128kbit :( ... Liberec .. tarif easy

Naprosto stejná situace s tím rozdílem, že v Teplicích :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
jojo tak nějak ... tejden na rychlosti 9mbit/512kbit ... a ted jsem zas na rychlosti 2mbit/128kbit :( ... Liberec .. tarif easy

 

Naprosto stejna situace, tyden na rychlosti 11 Mbps / 1 Mpbs a ted skok dolu na pulku puvodniho lightu:

 

406165489.png

 

A od 2-6 unora jsem mel toto:

 

404329130.png

 

Tak jako kde sme. Uplne stejna vec se mi stala v lednu taky par dni nova rychlost 8/512 a pak opet skok na polovinu puvodniho lightu 3/256. A ted taky chvilku skok na 11/1 a pak zase sesup na 3/256. O tomhle uz by se fakt dala napsat pohadka, jak UPC zvysuje a snizuje.. Mozna to mysleli tak, ze si nas budou jen tak testovat jak pokusny kralicky az do brezna, kdy to snad nejaka rychlost vydrzi dyl jak tyden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...